2137
2106
عنوان

ماه رمضان چیکارکنم کمکم کنید 😞

450 بازدید | 39 پست

من چندین ماه که دچار هموروئید و شقاق مزمن شدم یکروز نبوده دفع راحت داشته باشم چند وقته همش دارم دارو مصرف میکنم پیاده رویی میکنم غذاهای ملین میخورم اما فایده نداره یبوستم درمان نشده هنوز الان نمیدونم ماه رمضون روزه بگیرم یانه میترسم برنامه ام بهم بخوره مشکلم شدید تر بشه 😞😞افسرده شدم بخدا از زندگی افتادم راهنماییم کنید 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌

انشالله مشکلت حل بشه گلم

سلام دوستای مهربونم

امشب شب جمعس بیایین برای هم دعاهای خوب کنیم تا اثرش رو تو زندگیمون ببینیم

میشه برای سلامتی تو دایم دعاکنین واینکه همسرم یه کار خوب گیرش بیاد تا شرمنده نباشه

الهی امین

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

پماد هموروييد بزن 

دم كرده گل محمدي بخور اسهال ميشي😂بكل يوبس يادت ميره هر روز يه ليوان دم كرده بخور

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2165
دارو ملین خوردی؟ گیاهیه

ببین بگو فقط چی‌نخوردی هر کوفت زهرماری امتحان کردم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌
آب کافی حتما بخور ،برو دکتر ببین باید روزه بگیری یا ن

آها افرین تازه رفتم پیش متخصص شماره داده گفت سوال داشتی بپرس خوب یادم انداختی 

روغن زیتون هم تو ناف ت بریز هم تو ابروهات بزن

خیلی مفیده برای این قضیه

غذاهای خشک نخور اصلا یه مدت

تا خوب بشی

در مورد روزه نمیدونم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
پماد ونوپلنت استفاده کن

برای چیه عزیزم شقاق یا هموروئید؟

2183

عزیزم منم تا ۶ماه بعد زایمانم دچار همین مشکل بودم،یه پادی دکتر دا. هر بار ک میرفتم دشویی با سر انگشت کوچیکم توی مقع م میزدم تا دفعه بعد که میخوام برم نرم شه، شیاف میزاشتم که به اسهال مینداخت،اینجوری کم کم شقاق مقعدم خوب شد، برو با دکتر مشورت کن ببین چی میکه اگه گفت روزه نگیر،خب نگیر.

کیوی بسیار کارسازه توی رفع یبویت خودمم دو سه ساله یبوست دارم بالاخره کیوی از همه چی بهتر بوده

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
پماد هموروييد بزن  دم كرده گل محمدي بخور اسهال ميشي😂بكل يوبس يادت ميره هر روز يه ليوان دم كرد ...

برگ سنا فلوس گل محمدی شربت ملین هیچ کدوم تاثیر نداره روعن زیتون خود زیتون دیگه بریدم خسته شدم 

2191