2733
2734
عنوان

تو زندگیم حس حمایت نمیگیرم

106 بازدید | 5 پست

بچه ها ماشینم دست همسرم بود وقتی سرکار بودم زنگ زد بهم ولی نگفت که بیام دنبالت منم گفتم لابد کار داشته با تاکسی تو این کرونا برگشتم خونه...بعد وقتی رسیدم پیامکش رسید که امشب خاستگاری خواهرامه دیر میام اصلا خرد شدم چرا به من نگفته بود!!!؟چرا منو دعوت نکرده بودن!؟چرا با وجود اینکه من دعوت نبودم تنهایی رفته بود آخه!!!؛؛؟بعد وقتی بهش گفتم تنها رفتی واقعا!!!؟مادرش گوشی رو گرفته میگه بذار بیاد دنبالت....وای خدا بعد هشت سال حس اضافی بودن رو واسه چندمین بار تجربه کردم من به زور از این زندگی ظاهراً زندگی ساختم الان حس میکنم موندن داخلش اشتباه چون این بار چندمه که اصلاااا ارزشی واسم قایل نیست و فکر میکنم بچه دار نشدنمون حکمتی داشته

از مرد جماعت و خانواده ش توقع اين دركها رو نداشته باش. من بيشتر از هفده ساله ازدواج كردم هنوز كه هنوزه كلى چيز ازم مخفى ميكنن

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

عزیزم خاستگاری ک مهم نیست خودتو ناراحت نکن اما اون شوهر بچه ننه ی لوس و مزخرف و بیشعورتو ادم کن   همه چیزای مشترکتونو جدا کن که بفهمه اضافه بودن یعنی چی‌

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیییییلی دلم گرفته تصمیم گرفتم جدا شم واقعا

ول کن ب خاطر یه خاستگاری. 

من ک میگم یه مدت بهش بی محلی کن    وسایلتو جدا کن اتاقتو‌جدا کن غذاتو جدا کن.  اون خوند هست تو خونه نباش به زنگاش جواب نده کلا نادیده بگیرش 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .