2410
2553
عنوان

واسه ماه رمضون چیا آماده کردین؟

158612 بازدید | 1686 پست

من امروز دو کیلو خرما خریدم و ترافل خرما درست کردم که آماده بخوریمش😁

۴ تاهم مرغ گرفتم پاک کردم که هرروز سحری برای اهل بیت چلومرغ بپزم

هسته خرمارو در اوردم یکم تفت دادم تو نصف بسته کره+یه بسته بیستکوییت پتی پور رو آسیاب کردم +یک لیوان گردو ریز خورد شده+دارچین بعد اینارو باهم مخلوط کردم و تو کنجد غلطوندم 

بمونه برای افطارمون 

شمام اگه چیز مقوی درست میکنین به منم بگین درست کنم واسه دخترم که ضعف نکنه

ممنون

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه اعصاب خرد یه روح خسته یه حال داغون

خدا بد نده😥

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2720
چه حصله ای داری

چرا خب باید از الان بفکرش باشیم

2714

انگیزتو خریدارم

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

آفرین کدبانو

من هم قراره فردا بریم خرید

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چه خوب 

چه کدبانو

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2706