1874
2019
عنوان

واسه ماه رمضون چیا آماده کردین؟

152451 بازدید | 1684 پست

من امروز دو کیلو خرما خریدم و ترافل خرما درست کردم که آماده بخوریمش😁

۴ تاهم مرغ گرفتم پاک کردم که هرروز سحری برای اهل بیت چلومرغ بپزم

هسته خرمارو در اوردم یکم تفت دادم تو نصف بسته کره+یه بسته بیستکوییت پتی پور رو آسیاب کردم +یک لیوان گردو ریز خورد شده+دارچین بعد اینارو باهم مخلوط کردم و تو کنجد غلطوندم 

بمونه برای افطارمون 

شمام اگه چیز مقوی درست میکنین به منم بگین درست کنم واسه دخترم که ضعف نکنه

ممنون

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریهء او شما هم به گریه میافتید آنجاست که زندگیتان رو غلتک میافتد و خداوند درهایی که به رویتان بسته اید را باز میکند....

یه اعصاب خرد

یه روح خسته

یه حال داغون

《من یک نامادری هستم》نامادری هم یک انسانه مثل تمام انسان های دیگه.خیلی وقت ها مورد ظلم قرار میگیره اما به جرم نامادری بودن باید سکوت کنه خیلی جاها قلبش میشکنه روحش مچاله میشه و دم نمیزنه.از خیلی از حق ها محروم میشه و درون خودش میسوزه و اب میشه.پس لطفا اگر تجربه ی تلخی از نامادری در اطرافتون دارین اون رو به تمام نامادری ها نسبت ندین.همه جا خوب و بد وجود داره. توی همین نی نی سایت خیلی حرفها شنیدم از یسری از دوستان که میدونم مطمئنا قصد بدی نداشتن و چون توی شرایط مشابه نبودن به خودشون اجازه ی گفتن بعضی مسائل رو دادن.خیلیا گفتن حق داره شوهرت که با زن سابقش در ارتباط باشه حق داره ببینتش حق داره اگه اون کاری داره شوهرت کمکش کنه به هرحال چندسال زنش بوده!واقعا اگه همسر خودشون هم بود همینو میگفتن؟ الله اعلم... خیلیا قضاوتم کردن و گفتن حتما بدجنسی که شوهرت ازت بچه نمیخواد اما اونا نبودن که ببینن بچه ی همسر من تو بغل من میخوابه من غذا دهنش میذارم به من میگه تو مهربون ترین خاله ی دنیایی . اگه دردی دارم غصه ای دارم از اینه که همسرم حتی تلاش نمیکنه دلم رو بدست بیاره همین.انشالله زندکی همه پر از خوشبختی باشه زندگی ماهم درست بشه. انشالله خدا هممون رو از قضاوت های ناعادلانه و عجولانه دور نگه داره🌺
یه اعصاب خرد یه روح خسته یه حال داغون

خدا بد نده😥

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریهء او شما هم به گریه میافتید آنجاست که زندگیتان رو غلتک میافتد و خداوند درهایی که به رویتان بسته اید را باز میکند....

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033
چه حصله ای داری

چرا خب باید از الان بفکرش باشیم

انگیزتو خریدارم

نه ایمون داره نه دل داره نه دین داره یارم سه تا چیزی ک مو از بخت بد هرسه شو دارم...  نه عشق حالیشه نه لیلا ومجنون دوس داره ولم کرده میون غصه های بی شمارم...

آفرین کدبانو

من هم قراره فردا بریم خرید

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄

چه خوب 

چه کدبانو

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
هیچی. مگه ماه رمضون با بقیه ماها چ فرقی داره ک بخوام چیزی اماده کنم 

خب ما سحری معمولا نون پنیر سبزی یا کالباس و نون میخوریم فقط وعده سحری رو غذا میخوریم که باید حتما برنج باشه که تو طول روز گرسنه نشن

خدا سلامتی بهت بده. افرین

زنده باشید کدبانو

1718