2703
2553
عنوان

درخواست پیام اینستا(عکس)

288 بازدید | 16 پست

سلام دوستان ی دوست منو فالو کرده امروز رفتم تو صفحه چتش این عکس اومده بود هرچی هم درخواست قبول میکنم چیزی نیس.من قبول میکنم .ی ساعت دیگ باز همین درخواست هست

واسه منم بعضی وقتا اونجوری میشه چیزی نیس

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ینی طرف مقابل پیام نداده؟

نه عزیزم 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2714

جهرمی😁

دیدی عکسای قدیمیتو نگاه میکنی و میگی چقدر داغون بودم و …الانم داغونی فقط زمان میبره بفهمی:)))))دیشب وسط ویدیو کال مامان یکی از بچه ها داد زد گفت اون عنا رو ولشون کن پاشو بیا شام قیافه ما عنا دیدنی بود تو اون لحظه 😂😂ما تو خونمون سالاد الویه درست میکنیم تا ی هفته صب ظهر شب همونو میخوردیم😂دیگه آخراش میرسید لای درزای دیوارارو میگرفتیم😑😂‏‏من وقتی یه کار خوب میکنممامانم میگه:فدات بشم که عین خودمی...حالا کافیه یه کار اشتباه بکنم با دادو بیداد میگه: دست خودت نیس که به طایفه بابات رفتی😶🥴

ببین واسع منم هست ولی هیج پیامی نمیاد

ها😁

نوشته اخبار جهرم

میگم جهرمی!😁

دیدی عکسای قدیمیتو نگاه میکنی و میگی چقدر داغون بودم و …الانم داغونی فقط زمان میبره بفهمی:)))))دیشب وسط ویدیو کال مامان یکی از بچه ها داد زد گفت اون عنا رو ولشون کن پاشو بیا شام قیافه ما عنا دیدنی بود تو اون لحظه 😂😂ما تو خونمون سالاد الویه درست میکنیم تا ی هفته صب ظهر شب همونو میخوردیم😂دیگه آخراش میرسید لای درزای دیوارارو میگرفتیم😑😂‏‏من وقتی یه کار خوب میکنممامانم میگه:فدات بشم که عین خودمی...حالا کافیه یه کار اشتباه بکنم با دادو بیداد میگه: دست خودت نیس که به طایفه بابات رفتی😶🥴
وای چرا ایطوره اینستا هم مسخرمون کرده

بحث مسخره بازی نیست، یکنفر میخواد به شما پیام بده که هر دو نفر تون صفحه اخبار جهرم رو دنبال میکنید، بهتون پیام داده، میتونید پیامش رو ببینید اما برای اون شخص نشون نمیده که دیدید، تا وقتی روی پذیرش نزنید اون شخص متوجه نمیشه 

هیچ احساسی بهتز از یه پیام غیر منتظره از کسی که دلتنگشی نیست

این شخصی که 693 تا فالوور داره، قصد داره به شما پیام بده، روی پذیرش بزنید، اجازه میدید که پیام بده، روی مسدود بزنید، اون شخص رو بلاک میکنید و دیگه نمیتونه به شما پیام بده 

هیچ احساسی بهتز از یه پیام غیر منتظره از کسی که دلتنگشی نیست
2706