2737
2734
عنوان

دوستان کسی بوده تو ماه ۸ بارداری روزه گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 36 پست
دوستم گرفته بود  با دکترتون مشورت کنید

ماه چند بود.

اکثر دکترا به همه میگن نگیر.

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه روزه که تو بارداری حرام نیست. بستگی به توانایی بدن شخص داره. یعنی واقعا کسی تحربه روزه تو بارد ...

روزه نگیر.استخوان برات نمیمونه ،دندون برات نمیمونه اینی که میگمو الان نمیفهمیا چندسال بعد خودشو نشون میده

1402 انشالله موفق میشم

بله خواهرم گرفت پدر خودش و بچش در اومد هم بچه داغون شد هم خودش هزار درد گرفت

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید
مگه تو بارداری و شیردهی روزه واجبه؟؟ چرا از اون ور بوم می افتین اخه نی نی گناه داره

نه عزیزم واجب نیست ولی حرامم نیست

تاثیر معنوی روزه هم بر روح مادر و جنین قابل چشم پوشی نیست البته اگه توانش باشه.

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
هفته ۳۱ نه دردی ندارم

اره  بوده   همسایه  مون     روزه  گرفت   یک در میون   روزا  رو  بچش  بدنیا اومد  ۲کیلو  و نیم         اللن    ۶  سالشه   انقد  ریز و ضعیفه  ک نگوووو....دکترهم  گفته  دو ماه  اخر وزن جنین   میره  بالا  ....این خانم  همش   در حال روزه  گرفتن  بود   هر ماهی   ۱۰   تا ۱۲  روز  روزه  میگرف

2738
ماه چند بود. اکثر دکترا به همه میگن نگیر.

بخدا دقیق یادم نیست 

منم هر سال روزه میگیرم ولی الانکه باردارم معده درد شدم میترسم بگیرم ، از اونورم قضای روزه ها 

موندم والا

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
بله خواهرم گرفت پدر خودش و بچش در اومد هم بچه داغون شد هم خودش هزار درد گرفت

چه ماهی بود؟

چه مشکلاتی پیش اومد؟از قبل مشکلی نداشت؟دکترش اجازه داده بود؟

بخدا دقیق یادم نیست  منم هر سال روزه میگیرم ولی الانکه باردارم معده درد شدم میترسم بگیرم ، از ...

وقتی مشکل داری خب نگیر عزیزم.

اره  بوده   همسایه  مون     روزه  گرفت   یک در میون   روزا & ...

خب این خانم دیگه زیاده روی کرده بود.

بقیه ماه ها آخه چرا روزه میگرفت

اخه قضای روزه ها زیاد میشه

فدای سرت.

وقتی مشکل داری آسیب برسه بهت گرفتنش مشکل دارهمن اگه میگم آخه هییچ مشکلی ندارم

2706