2726

ممنون میشم اگه گرفتین از تحربیاتتون بگین

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا ب خودتون ظلم میکنین ب بچتون چرااا خود خدا هم راضی نیس امروز دوستم اومده میگه دختز ۹سالم میخام روزشو کامل بگیره تعجب کردم دختر ریزه میزه تو سن رشد روزه ی چی 

اینم از شما عزیز من بچه هفته های اخررشد نهاییش رو میکنه اصلا نگیر 

خدا میبیند و بس...!

مگه روزه میگیرن؟

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

آخه روزه که تو بارداری حرام نیست.

بستگی به توانایی بدن شخص داره.

یعنی واقعا کسی تحربه روزه تو بارداری رو نداشته

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
مگه تو بارداری و شیردهی روزه واجبه؟؟ چرا از اون ور بوم می افتین اخه نی نی گناه داره

هفته چندی عزیزم ایا دردهم داری

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
خواهرم نه ماهش روزه بود روز بعد عید زایمان کرد ولی اینم بگم دکترگفته بود مشکلی نیس چون تغذیه بچه از ...

منم رشد بچه تو سونو عالیه و حتی جلوتر از هفته ی خودش.

نمیدوتین ماه رمضون چه ماهی بود که روزه گرفتن

بسم الله الرحمن الرحیم .از خود حدا سختتر میگیرید.مگه خدا نگفته زن شیرده و زن حامله روزه گرفتن براش واجب نیس😑😑😑😑😑😑

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
هفته چندی عزیزم ایا دردهم داری

هفته ۳۱

نه دردی ندارم

2706