2726
عنوان

دورهمی امشب با مبینا😄ورود برای عموم ازاد است😁خوشحالم میشیم😃😂

| مشاهده متن کامل بحث + 9276 بازدید | 1170 پست

مریم هستم 

۳۰ سالمه   😄

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میتونم بیام یا خیر؟

خیر به دلیل اینکه کاربری هامونو دوست داریم😂😂

نی نی یار میترکونه🤦‍♀️

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728

@همسرم_دنیام1382   ننه حنا بیا

@عاشق_خنده   تو هم بیا دخمرم

@خوش_خنده۱۳۸۱   بیا مامان نی نی 

@اويزون١شارژر   کجایی تو🤨🔪

@khosh_khandeh   🤨🔪تو هم خیلی وقته نیسی

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
مریم هستم  ۳۰ سالمه   😄

آخی هم اسم مادرمی😍😍

متاهلی؟

منم سپیده هستم خوشبختم😘😘۲۳

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
میشه بزارین ببینم چطوریه

اهنگ بخواییم بزاریم باید لینک بزاریم و بقیه برن دانلود کنن.

چه اهنگی میخوایی قشنگم؟

2706