2703
2553

خب خب سلام به همگی😁خوش اومدین 

امشب میخوایم دور هم باشیم انرژی منفی ام ندیم😁❤ورود برای همه ازاده😁اسم و سنتون بگین با هم آشنا شیم😃زودم نیست😁میدونم دور همی ۱۲ ب بعد کیف میده گفتم بزنم که تا ۱۲ جمع بشیم😅😍 

قوانین:😊

۱)انرژی منفی ندین نیم ساعت دور هم خوش باشیم😃

۲)دعوا نکنین زشته بزرگ شدیم😁

۳)اینجا همه چی جنبه فان داره جبهه نگیرین😘

۴)ورود اقایون اکیدا ممنوعه بلاخره منم کاربریمو دوست دارم😅

۵)اهنگ و عکس و اینام بزارین دوست داریم😂

دوستون دارم و تمام 😁

@هانی_khanoom 

@__delbar__

بچه ها رو تگ کنین😍❤

🤍🦄

چش چش✌✌😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

@سباااا    

@دکمه_سر_آستینم    

@نیکی0    

@بیبی77    

بچه ها بیایین دور هم باشیم✌

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

من میتونم بیام یا خیر؟

اقا ، متاهل ، شناخته شده با: سید     الهم عجل لولیک الفرج      انتقاد به صورت‌ ناشناس : https://abzarek.ir/service-p/msg/98433                                                                    وَالضُّحَىوَاللَّیْلِ إِذَا سَجَىمَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى(۱-۳/ضحی) سوگند  به  روز  وقتی  نور می گیرد  و به شب وقتی آرام  می گیرد که من نه تو را رها  کرده‌ام و نه با  تو دشمنی کرده‌ام
اهنگ هم میشه گذاشت؟

بلههه

2706