2726

خب خب سلام به همگی😁خوش اومدین 

امشب میخوایم دور هم باشیم انرژی منفی ام ندیم😁❤ورود برای همه ازاده😁اسم و سنتون بگین با هم آشنا شیم😃زودم نیست😁میدونم دور همی ۱۲ ب بعد کیف میده گفتم بزنم که تا ۱۲ جمع بشیم😅😍 

قوانین:😊

۱)انرژی منفی ندین نیم ساعت دور هم خوش باشیم😃

۲)دعوا نکنین زشته بزرگ شدیم😁

۳)اینجا همه چی جنبه فان داره جبهه نگیرین😘

۴)ورود اقایون اکیدا ممنوعه بلاخره منم کاربریمو دوست دارم😅

۵)اهنگ و عکس و اینام بزارین دوست داریم😂

دوستون دارم و تمام 😁

@هانی_khanoom 

@__delbar__

بچه ها رو تگ کنین😍❤

🤍🦄

چش چش✌✌😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@سباااا    

@دکمه_سر_آستینم    

@نیکی0    

@بیبی77    

بچه ها بیایین دور هم باشیم✌

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

من میتونم بیام یا خیر؟

اقا ، متاهل ، شناخته شده با: سید     الهم عجل لولیک الفرج      انتقاد به صورت‌ ناشناس : https://abzarek.ir/service-p/msg/98433                                                                    وَالضُّحَىوَاللَّیْلِ إِذَا سَجَىمَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى(۱-۳/ضحی) سوگند  به  روز  وقتی  نور می گیرد  و به شب وقتی آرام  می گیرد که من نه تو را رها  کرده‌ام و نه با  تو دشمنی کرده‌ام
اهنگ هم میشه گذاشت؟

بلههه

2706