1874
2079

خب خب سلام به همگی😁خوش اومدین 

امشب میخوایم دور هم باشیم انرژی منفی ام ندیم😁❤ورود برای همه ازاده😁اسم و سنتون بگین با هم آشنا شیم😃زودم نیست😁میدونم دور همی ۱۲ ب بعد کیف میده گفتم بزنم که تا ۱۲ جمع بشیم😅😍 

قوانین:😊

۱)انرژی منفی ندین نیم ساعت دور هم خوش باشیم😃

۲)دعوا نکنین زشته بزرگ شدیم😁

۳)اینجا همه چی جنبه فان داره جبهه نگیرین😘

۴)ورود اقایون اکیدا ممنوعه بلاخره منم کاربریمو دوست دارم😅

۵)اهنگ و عکس و اینام بزارین دوست داریم😂

دوستون دارم و تمام 😁

@هانی_khanoom 

@__delbar__

بچه ها رو تگ کنین😍❤

شاید تَوَجهَم بیش اَز حَد تَوَقُع بِهِت میداد♡ لینک ناشناس👇:https://harfeto.timefriend.net/16229865364035

چش چش✌✌😂😂

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                       چندروزی نیستم نگران نشید رفقا زود برمیگردم👋                                                                     

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

@سباااا    

@دکمه_سر_آستینم    

@نیکی0    

@بیبی77    

بچه ها بیایین دور هم باشیم✌

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                       چندروزی نیستم نگران نشید رفقا زود برمیگردم👋                                                                     
2050
اهنگ هم میشه گذاشت؟

بلههه

2064
من میتونم بیام یا خیر؟

خیر به دلیل اینکه کاربری هامونو دوست داریم😂😂

نی نی یار میترکونه🤦‍♀️

1718