1874
2079
عنوان

دورهمی امشب با مبینا😄ورود برای عموم ازاد است😁خوشحالم میشیم😃😂

| مشاهده متن کامل بحث + 9111 بازدید | 1170 پست
خب الان چیکار کنیم من نفهمیدم

آشنا  میشیم دوست میشیم جمع میشیم میگیم میخندیم و کلی انرژی مثبت قراره بهم بدیم😁😂

شاید تَوَجهَم بیش اَز حَد تَوَقُع بِهِت میداد♡ لینک ناشناس👇:https://harfeto.timefriend.net/16229865364035

@همسرم_دنیام1382   ننه حنا بیا

@عاشق_خنده   تو هم بیا دخمرم

@خوش_خنده۱۳۸۱   بیا مامان نی نی 

@اويزون١شارژر   کجایی تو🤨🔪

@khosh_khandeh   🤨🔪تو هم خیلی وقته نیسی

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
مریم هستم  ۳۰ سالمه   😄

آخی هم اسم مادرمی😍😍

متاهلی؟

منم سپیده هستم خوشبختم😘😘۲۳

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                       چندروزی نیستم نگران نشید رفقا زود برمیگردم👋                                                                     
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073
😁😁😁تگدونت خرابه  سلااااامممم 😁

عههه خوش اومدی😂😂😂 اره اول تگ نشدی

شاید تَوَجهَم بیش اَز حَد تَوَقُع بِهِت میداد♡ لینک ناشناس👇:https://harfeto.timefriend.net/16229865364035
میشه بزارین ببینم چطوریه

اهنگ بخواییم بزاریم باید لینک بزاریم و بقیه برن دانلود کنن.

چه اهنگی میخوایی قشنگم؟

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                       چندروزی نیستم نگران نشید رفقا زود برمیگردم👋                                                                     
2050
آی بخییییممم😩😩

اوه اوه😮😮

عمل کردی؟

سلام دوستان شبتون بخیر خوبین خوشین سلامتین ❤️❤️❤️❤️

🌼تاپیک نور اینجاست 🌻مناجات سالکان 💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه اللهم الرزقنا کربلا💔الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت مي‌شوندمن قیزیما دونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍نعیمه جان ❤️روزای همیشه خوب هدیه زندگی تو💚السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین💔دخیلک یا ابو فاضل حاجتی یمک.....دخیلک دخیلک دخیلک...مالی غیرک اندبه ...احلفک ابسبی زینب....تقضیهه حاجتی .......بعد مابیه حیل دخیلک....
آخی هم اسم مادرمی😍😍 متاهلی؟ منم سپیده هستم خوشبختم😘😘۲۳

همچنین  

بله متاهلم دو تا هم گل پسر دارم 

خدا مادرتون رو حفظ کنه 😍

گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع             سخت می گردد جهان بر مردمان سخت کوش ❤💖
2051
@یک_دختر_ابانی     @اعتصامی     @مونا۱۴۰۰    

ماشلله بهت من چارتا تگ کردم خسته شدم😂😂😂🤦‍♀️

دمت گرم عشق قدیمی👊😂

@یک_دختر_ابانی     @اعتصامی     @مونا۱۴۰۰    

سلام هانیه جان 💚🌹🤗💟خوبی عزیزم فدای مهربونیت 

خوشبحالت مونا جان برای شما تگ میشه 

🌼تاپیک نور اینجاست 🌻مناجات سالکان 💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه اللهم الرزقنا کربلا💔الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت مي‌شوندمن قیزیما دونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍نعیمه جان ❤️روزای همیشه خوب هدیه زندگی تو💚السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین💔دخیلک یا ابو فاضل حاجتی یمک.....دخیلک دخیلک دخیلک...مالی غیرک اندبه ...احلفک ابسبی زینب....تقضیهه حاجتی .......بعد مابیه حیل دخیلک....
1718