2058
2061

خب خب سلام به همگی😁خوش اومدین 

امشب میخوایم دور هم باشیم انرژی منفی ام ندیم😁❤ورود برای همه ازاده😁اسم و سنتون بگین با هم آشنا شیم😃زودم نیست😁میدونم دور همی ۱۲ ب بعد کیف میده گفتم بزنم که تا ۱۲ جمع بشیم😅😍 

قوانین:😊

۱)انرژی منفی ندین نیم ساعت دور هم خوش باشیم😃

۲)دعوا نکنین زشته بزرگ شدیم😁

۳)اینجا همه چی جنبه فان داره جبهه نگیرین😘

۴)ورود اقایون اکیدا ممنوعه بلاخره منم کاربریمو دوست دارم😅

۵)اهنگ و عکس و اینام بزارین دوست داریم😂

دوستون دارم و تمام 😁

@هانی_khanoom 

@__delbar__

بچه ها رو تگ کنین😍❤

بهم بگو حکمش چیه اون یه نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟بگو حکمش چیه اون ک درد و دل با اشک قاطیه منو ب همه گفت؟                       _شایع🍃
2059

😁😁😁تگدونت خرابه 

سلااااامممم 😁

من نه انقدر دلبرم که دل تمام شهر از صدایم بلرزد... نه انقدر موقر که یادم نرود دختر نباید بلند بلند بخندد... نه آنقدر بزرگ که بتوانم به جای شکلات وقتی به کافه میروم خانمانه قهوه سفارش بدهم... نه آنقدر سیاستمدار که لبخند ها و اشک هایم به موقع سر و کله شان پیدا بشود! من بغض میکنم،گریه میکنم،شیطنت میکنم، بلند بلند میخندم و از لبه ی جدول راه میروم و توی کافه شکلات میخورم و زندگی را ساده میگیرم و خوب میدانم.. دختر هایی شبیه من، خاطره نخواهند شد...✨🐼🤍 
2051

حنا ام ۱۸ساله😅😁

🚫تعطیل🚫                                                                                                     بعد تو،کسالت بار ترین کار برام تو دنیا،حرف زدن با آدماست!                  ما خواستیم یه زمانی،اما دلبر نخواست! ماهم دیگه کسی رو نخواستیم؛حتی یه روزی دلبر رو!(: تو آخرین شب یلدای قرن بهت گفتم چقدر دوست دارم ♡                   تو هم ۱۷ اسفند۹۹ رفتی و هرچی تو دلت بود بارم کردی!
من میتونم بیام یا خیر؟

خیر به دلیل اینکه کاربری هامونو دوست داریم😂😂

نی نی یار میترکونه🤦‍♀️

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                                                                                            
1718