2703
2553

قبل از آندو بلع دردناک داشتم بعد از اون بدتر شدم اثرات بیهوشی هم بعد از ۱ روز هنوز از بدنم نرفته

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره عزیزم من بیهوش نشدم ده سال پیش ولی طبیعیه غذای نرم و آبکی بخور

منم پشیمون شدم کاش بدون بیهوشی انجام میدادم اثرات بیهوشی تو بدنمه

مرسی عزیزم

سلام عزیزم.. پسر 12 ساله من خیلی داره اذیت میشه بااینکه هر روز ناشتا امپرازول 40 میخوره توروخدا علائمشو میگم ببین علائم شما هم اینجوری بود دکتر چی گفت دارم از نگرانی میمیرم😔😔😔

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2714

سلام عزیزم.. پسر 12 ساله من خیلی داره اذیت میشه بااینکه هر روز ناشتا امپرازول 40 میخوره توروخدا علائمشو میگم ببین علائم شما هم اینجوری بود دکتر چی گفت دارم از نگرانی میمیرم😔😔😔

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
سلام عزیزم.. پسر 12 ساله من خیلی داره اذیت میشه بااینکه هر روز ناشتا امپرازول 40 میخوره توروخدا علائ ...

سلام عزیزم علایمش چیه؟

سلام عزیزم علایمش چیه؟

پسرم دوازده ساله هست و دائما گلوشو صاف میکنه و احساس گرفتگی داره... 

میگه مامان انگار به دیواره گلوم چیزی چسبیده، نه بالا میره نه پایین واحساس گیر کردن و گرفتگی داره😔😔

دکتر گفته اونقدر اسید معدش زیاده تا گلوش بالا میاد و حتما باید آندوسکوپی بشه... 😔

ولی کلا از این وضعیت خسته شده و داره اذیت میشه... 

تجربه تون چیه😭😭😭

با اینکه صبح و شب امپرا زول میخوره و روزی یک عدد باکلوفن ولی دائما باید گلوشو صاف کنه

پسرم دوازده  ساله هست و دائما گلوشو صاف میکنه و احساس گرفتگی داره...  میگه مامان انگار ب ...

لازمه آندوسکپی انجام بشه ولی سعی کنین الان مراجعه نکنین عزیزم فعلا اوضاع کورنا وخیمه

منم دقیقا این مشکل رو داشتم

لازمه آندوسکپی انجام بشه ولی سعی کنین الان مراجعه نکنین عزیزم فعلا اوضاع کورنا وخیمه منم دقیقا این ...

الان خوب خوب شدید؟ 

چه کارایی کردید؟ واقعا غروب به بده میگه مامان خسته شدم از این حالت گاهی گریه میکنه... 

دارو چی مصرف کردید؟ چکار کردید خوب شدید؟ خواهش میکنم بگید از ترس کرونا فعلا نمیتونم حتی دکتر برم😔