2726

سلام دوستان خیلی خسته شدم از دستش خودش ۳۶سالشه کل صورتش عمله باسنشم پروتزه ولی شکم داره اونم چون ۳شکم زاییده

اوایل خیلی اندامم خوب بود ولی بعد ازدواج چاق شدم اونم طبیعیه اکثر خانومایی که لاغر بودن بعد ازدواج چاق میشن ولی چاقیم به اون صورت زننده باشه نیست قدم ۱۷۸ وزنم ۷۷ سایزم ۴۴ بالاتنه و بازو ظریفم ولی شکم دراوردم با پهلو بخاطر قدم زیاد نشون نمیده شکمم ولی اون هردفه میبینتم میگه چقد چاق شدی انگار بچه زاییدی پیش همه هروقت میرم خونه مادرشوهرم سر سفره لقمه هامو میشماره یهو میگه چقدر میخوری درصورتی که من اصلا خونه ی مادرشوهرم لب به چیزی نمیزنم موقع شام وناهار درحدی میخورم که حرف درنیارن برام

اعتماد به نفسمو کشته ازبس میگه 😔 قبلا به اندامم گیر میداد الان به صورتم همش میگه دماغت بزرگه لبات شتریه برو ژل بزن لب بالاتو حالا خودش اگه یه بار نره ژل بزنه صورتش میشه مث عروس مردگان

ازبس بهم گفته تلقین کرده اعتماد به نفسمو کشته دیگه😔

درصورتیکه من تو همه چی ازش بهترم چه میزان تحصیلاتم چه اشپزی چه هنر چه خونه داری چه تو شخصیت چه موقعیت خانوادم

تازگیام یه مغازه باز کرده دیگه هیچکی نیس جمش کنه همش میگه بروکارکن همش مفت میخوری میخابی چاق شدی وفلان

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹

عکسو بزار😅

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@سباااا      

@parva_tt      

@عروسسس_کوچولووو      

@1378sahar      

این حرفارو ول کن اسی عکس رو بزار  

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

۷۷ کیلو لاغر نمیشه ولی چاقم نیست

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706