2737
2734

دو ساعت پیش شوهر دختر خالم تصادف کرده مُرده 😔😔۳۰سالش بود شوهرش ی پسر ۶ساله هم دارع 

حالا فامیلا همه رفتن 😑😑😑😕😕ما نرفتیم ..ینی پدر مادرم تازه خوب شدن کرونا داشتن ..نزاشتم برن خودشونم رعایت کردن ..

خاهرم گفت اونجا غل غله بود ..تازه تو فامیلا چند روز پیشم علام کردن که مراسمعزا و عروسی دیگه جم شده کسی مهپونس مراسم نگیره ..ولی 😩😩😩گوش نمیدن ..میدونم ازدست ما ناراحتن .ولی چ کنیم جون خودمون و خانواده ها مهمتره ..روحش شاد 😔😔😔

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زنگ بزنید وبگید کرونا داریم میترسم فامیل مبتلا بشن و تسلیت بگن 

ن بابا ما تنها نداریم .اکثر فامیلا گرفتن خودشون 

خانواده خالمم در جریان بودن کع مادرم و پدرم حالشون بده ..الان مادر پدرم تازه حالشون خوب شده.میترسم باز برن تو مراسم بگیرن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2738

عزیزم اونا خودشون باید درک کنن خب منم بودم نمی رفتم ناراحتم شد بگو جون خودم مهتر بود خدا رحمتش کنه.

❤🖇چه کسی میخواهد من و تو ما نشویم؟                                 خانه اش ویران باد...🖤    

عزیزم شما بگو ما کرونا داریم نه تنها ناراحت نمیشن خوشحالم میشن که نرفتیذ اون خدابیامرز  رفت دیگه  می‌خوان چندتارم بفرستن پشت سرش

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ن بابا ما تنها نداریم .اکثر فامیلا گرفتن خودشون  خانواده خالمم در جریان بودن کع مادرم و پدرم ح ...

انه تازه خوب شدند خوب خوب که دوباره همین الان نمیگیرند ولی خوب چندین بار زنگ بزنید بگید از ترس مبتلا شدن جون فامیل میترسم بیایم .خدا رحمتش کنه خدا به دختر خاله ات هم صبر بده و حافظ بچه اش باشه .