2726
عنوان

خانمایی که بچه دارن با تو راهی دارن

124 بازدید | 13 پست

ببخشید که این رو می پرسم، چون روم نمیشه از کس دیگه بپرسم، تو بارداری وقتی رابطه داشتین بعدش زیر دلتون درد میگرفت؟ اگه آره با استراحت رفع میشد؟ کسی رو دیدین بخاط رابطه بچه اش سقط شه یا مشکلی پیدا کنه؟ بازم ببخشید بخاطر سوالم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره 

یکی از دوستای مامانم به خاطر رابطه زیاد بچش سقط شده

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2728
تو ماه چندم بود؟

نمیدونم مال خیلی سال پیشه

من که خودم دکتر میگفت رابطه نداشته باش ولی گوش نمی‌دادم و هیچی هم نشد

البته خیلی کمش کرده بودیم

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت