1874
2019
عنوان

خانمایی که بچه دارن با تو راهی دارن

100 بازدید | 13 پست

ببخشید که این رو می پرسم، چون روم نمیشه از کس دیگه بپرسم، تو بارداری وقتی رابطه داشتین بعدش زیر دلتون درد میگرفت؟ اگه آره با استراحت رفع میشد؟ کسی رو دیدین بخاط رابطه بچه اش سقط شه یا مشکلی پیدا کنه؟ بازم ببخشید بخاطر سوالم...

چادرت را بتکان روزی ما را بفرست ای که روزی دو عالم همه از دامن توست🖤ای مادر... 🖤نمی خواهم برنجانم کسی را بی سبب اما چگونه مرگ یک مادر چهل تن متهم دارد🖤🖤🖤🖤💚و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون و انا من المجرمین منتقمون   

یکم احتیاط کنید و تعدادشو کم کنید مشکلی پیش نمیاد

چون بچه تو کیسه جداست نگران نباش

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو 💙قلب💙 دارد ضربان... گل پسر مامان تو راهه⁦👼🏻⁩⁦🤰🏻⁩

اره 

یکی از دوستای مامانم به خاطر رابطه زیاد بچش سقط شده

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

یکم احتیاط کنید و تعدادشو کم کنید مشکلی پیش نمیاد چون بچه تو کیسه جداست نگران نباش

یعنی باهم برخوردی ندارن؟

چادرت را بتکان روزی ما را بفرست ای که روزی دو عالم همه از دامن توست🖤ای مادر... 🖤نمی خواهم برنجانم کسی را بی سبب اما چگونه مرگ یک مادر چهل تن متهم دارد🖤🖤🖤🖤💚و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون و انا من المجرمین منتقمون   
2032
اره  یکی از دوستای مامانم به خاطر رابطه زیاد بچش سقط شده

تو ماه چندم بود؟

اگه شکمت درد می کنه چرا رابطه دارین خب.من سه ماهه باردارم کلا توای سه ماه چهار بارم رابطه نداشتم .

حالت عادی نه درد نداشتم، دفعات قبل هم نه ولی این سری یه کم...

تو ماه چندم بود؟

نمیدونم مال خیلی سال پیشه

من که خودم دکتر میگفت رابطه نداشته باش ولی گوش نمی‌دادم و هیچی هم نشد

البته خیلی کمش کرده بودیم

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
نمیدونم مال خیلی سال پیشه من که خودم دکتر میگفت رابطه نداشته باش ولی گوش نمی‌دادم و هیچی هم نشد ال ...

ممنون عزیزم

سعی کن خیلی بهت فشار نیاد.دکتر من که می گه کمترش کنین رابطه رو .

ممنون عزیزم