2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام. استخاره بگیر ببین شوهرم منو طلاق میده یا نه؟؟  مرسی

عزیزم استخاره شرایطشو خوندی چه موقع میگیرن؟😊اصن واسه این سوالتون استخاره نمیگیرن که

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
عزیزم استخاره شرایطشو خوندی چه موقع میگیرن؟😊اصن واسه این سوالتون استخاره نمیگیرن که

میخوام بدونم شوهرم طلاقم میده یا نه؟؟ سرنوشتم خوب یا نه. پس چی باید نیت کنم

2714
میخوام بدونم شوهرم طلاقم میده یا نه؟؟ سرنوشتم خوب یا نه. پس چی باید نیت کنم

عزیزم استخاره برای خیر یا شر بودن کاری هست. مثلا واسه ازدواج میگیرن ایا خوبه ازدواج کرد با این فرد یا بده. اونم در هر شرایطی نمیشه استخاره کرد . تو گوگل توضیحات کامل هست عزیزم.

واسه حل مشکلتون حمد میخونم

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

من پیش یکی گرفتم عالی ینی حرف نداره حتی جاهایی ک درد میگنه میگه و ادم دنبال پول خوردن نبوده و دعا رایگان میده بیشتررر از هرچی خوشم امد حوصله میزاره طرف درک میکنه و تا حد امکان کمک میکنه من پیش ی عده گرفتم مهلت نمیده بفهمم چی میگه ولی این خدا ازش راضی باشه هرچی گف راست در امد و اتفاق افتاد کسی شمارش خواست در خواست دوستی بده براش بفرستم برام دعا کنه

هر دوتامون اردیبهشت 

عزیزم شوهرت مرد بدی نیست فقط یکم کله خرابه و به عاقبت عملکرداش فکر نمیکنه ! تو سخت گیر و حساسی و گاها لجباز و یک دنده ..

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
2706