2737
2734

من به اجبار اومدم شهرستان که خانواده شوهرم و خودم اونجا هستند‌ ۷ ماهه.  ولی الان بزرگترین اختلاف منو همسرم اینه که کلا تفریحش شده خونه پدر و مادرش رفتن. قهرم میکنم اذیت نمیشه میره اونجا.  منو میزاره خونه پدرم میره اونجا شام.

دیشب سر این موضوع به شدت دعوا کردیم و عصبانی شد زنگ زد به پدر من و برادرش که بیان. نمیدونم‌چطور رفتار کنم. نمیخوام‌عروس بده بشم. و نمیخوام‌پیش پدرم ابروی همسرم‌را ببرم.  خیلی حالم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب منطقی بگو هرچی حدی داره منم ۲۴ساعته خونه پدرم باشم زندگیمون چی میشه مادیگه مستقل شدیم باید اولویتمون خونه خودمون باشه زندگی بچه بازی نیس که وگرنه من هیچ مشکلی باهاشون ندارم دوسشون دارم مشکل من رفتارای اشتباهه برادرتونه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خودش زنگ زده

بهتره برید زیر نظر مشاور خوانواده مشکلاتتون رو حل کنید

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 

اصلا هول نشو

چون حق باشماست

و درضمن وقتي شوهرت به فكر آبروي شما نيست و به همه زنگ زده، چرا نگران آبروش هستي؟؟

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738

خیلی محترمانه بگو اگه قرار بود همش خونه پدرش باشه چه دلیلی داشت با من ازدواج کنه 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗