1874
2019
عنوان

تورو خدا کمکم کنید دیگه تحمل ندارم

255 بازدید | 26 پست

سه ماه اول بارداریمه. هرچی  میخورم بالا میارم. قرص ضد تهوع خوردم معدم عین سنگ شد به بدبختی اخرش بالا اوردم. اصلا دلم نمیخواد غذا بخورم.

سرگیجه وحشتاک دارم  انگار روی دریای متلاطمم. و بیهال

دکترم چیزی نگفت. راحت میگن اولش عادیه. اما نمیگن چطور تحملش کنم 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باید تحمل کنی تابگذره سخته درکت میکنم منم کلی زجر کشیدم معده درررد یبار از شب تا صبح بالا اوردم کارم بیمارستان کشید 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2033

ویتامین ب دو رو بخور 

روزی خیلی کم زنجبیل بخور یا بو کن 

به بخور ...مربا به ...

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم عزیزان دلم برام دعا کنید این یکی دیگه  برام بمونه ...یه معجزه س فقط که بی بی چکم مثبت شد توی تاریخ یکم دی ماه ۹۹ ...هنوز خودم باورم نمیشه و گیجم 😍 خدایا به حق فاطمه زهرا س خدایا به بزرگی خودت قسم ...راضی م به رضایت ...این بچه م برام بمونه سالم باشه ....آمین.خواهش میکنم برای من و همه مادران باردار دعا کنید ...الهی منتظران حاجت روا بشن ...علی الخصوص دوستان عزیزم آناهیتاجان ...گلی جون ...الهی آمین یا رب العالمین ....الحمدالله قلبش میزنه توی هفت هفته و پنج روز 😍🤗 خدایا شکرت الهی به حق زهرا س سلامت باشه 

بیسکوییت ترد  و نان سخاری خشک صبح ک پامیشی بخور ، غذاهای ادویه دار نخور ، چرب نخور ، مایعات حجم بالا نخور کم کم بخور حتی اب ، امپول یا قرص ب ۶ بخور ،  بعضیا هستن انقدر ویار دارن باید دائم سرم بگیرن ، اگه حس  میکنی خیلی در روز بالا اوردی کم اب شدی ضعف داری  برو سرم بزن ، یا اب قند نمک درست کن بخور خنک ک حالت بد نشه ، هیچوقتم سیر نباش، کم کم بخور هزچی میخوری، اجیل بخور، کم حجم باشه وعده هات و متعدد 

بیسکوییت ترد  و نان سخاری خشک صبح ک پامیشی بخور ، غذاهای ادویه دار نخور ، چرب نخور ، مایعات حجم ...

دقیقا صبح پا شدم یخورده بیشکوییت ترد خوردم درجا بالاش اوردم گلاب به روتون. اب میخورم بدتر میشم . اب از همه جیز بدتره برام

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718