1874
2047

دوسه هفته اس اومدن تواین دوسه هفته کلی وسایل از من گرفته قیچیم اونجاس قلیون برادرشوهرمو اومد گرف نیاورد تک شعله ای که روش ذغال داغ میکنن و برد نیاورد پیچ گوشتی برده نیاورده جارومو برده نیاورده دیروز رفتم گفتم برادرشوهرم قلیونشو میخواد بی زحمت بده با اخم و ناراحتی داد. الان میخوام تور بچسبونم به پنجره ها قیچیمو لازم دارم میترسم برم بگم بده مث دیروز با دعوا برگردونه بهم.خونه رو یروز جارو برقی میکشم دوروز جاروسیخی الان چندوقته برده نداده که خونمو جارو بکشم همون یدونه رو دارم.الان قیچیمو لازم دارم واسه تور میترسم برم بگیرم والا

چیکار کنم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

بهش هیچی ندین بگین نداریم 

کاربری دومم است اون یکی کاربری ام  سوخت 🙃🙃🙃🙃 ولی به نظر من باید یکی تو زندگی ادم باشه که وقتی گفتی خوبم بگه من میشناسمت خوب نیستی حالا بگو چی شده🤩🤩🤩🤩پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍اصولا مقایسه بهمن ماهی ها با بقیه مثل مقایسه پورشه با پراید است یعنی در این حد ما خاصیم پس بزن به افتخار بهمنی ها 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2051

واه چقدر بی ادبن 

برو دم در همشو بگو لازم دارم و بگیرم وسایل خودتن نه خجالتی داره نه چیزی اون باید خجالت بکشه 

بعد از ان دیوانگی ها ای دریغ باورم ناید که عاقل گشته ام میشه برام یه صلوات بفرستین  
جارو سیخی چیه؟!

این جارو محلی ها که تو حیاط درمیشه. ما اینجا بهش میگیم جارو سیخی

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

وا بیخود کرده با ناراحتی داده چقده پرووعه

میگن وقتی کسی خیلی رو داره و بیشتر از حدش رفتار میکنه باید مثل خودش باشی

خیلی رکو پوست کنده وسایلاتو برو بگو همشم بگیر نه دونه دونه

بعد اینم واسش قیافه میگیری تا نیاد وسیله بگیره ازت

همسایه اینقد پروو ندیده بودم

1718