2726
عنوان

باهم پس انداز کردن رو یاد میگیریم 💪💳💳💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 563988 بازدید | 9219 پست

خانما میخواستم نظرتون رو بدونم

من بهمن ب امید خدا زایمان میکنم،میخواستم از این  گهواره هایی ک مث تخت کوچیک نوزاد هست بخرم ولی آبجیم و خیلیای دیگه میگن نیازی ب گهواره نیس همش ۵،۶ ماه بیشتر استفاده نمیشه آبجیم میگه بیا مال منو بردار،

این گهواره رو قرار بود مامانم بخره نظرتون چیه من این پول رو از مامانم بگیرم یه مقدار دیگه خودم روش بزارم یه تخت یه نفره بخرم برا بعدنش برا نوزادیش هم از گهواره آبجیم استفاده کنم؟؟؟

یا این پول گهواره رو از مامانم بگیرم یه تیکه طلا برا بچم بخرم؟؟؟

خواهشا هرکی خوند نظرش رو بگه

مرسی دوستان

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشع بگید کدوم بانکا روی طلا وام میدن؟؟ مثلا کمترین گرم طلا باید چقدرباشه تابهت وام بدن؟؟ واینکه اقس ...

بانک کارگشایی کمترین گرم 30گرم 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
2728
بعد اقساطش چجوریه چندماهس؟

خیر یک ساله زمان تسویه چندین بار توی این تاپیک توضیح دادیم کامل از اول تاپیک رو بخون 

خانما میخواستم نظرتون رو بدونم من بهمن ب امید خدا زایمان میکنم،میخواستم از این  گهواره هایی ک ...

به امید خدا بچه تو صحیح سالم بدنیا بیاری همون مال خواهر تو بیار استفاده کن هیچ اشکالی نداره پول مادرتو تبدیل کن طلا براش یادگاری بمونه 

به امید خدا بچه تو صحیح سالم بدنیا بیاری همون مال خواهر تو بیار استفاده کن هیچ اشکالی نداره پول مادر ...

ان شاالله، ممنون از نظرت عزیزم

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
چیزی ته کارت نمیمونه 🤕وگرنه من پس انداز کردن هم دوست دارم هم میتونم ولی الان بااین وضعیت سخته☹️

عزیزم خیلیهااینجاوتاپیکهای دیگه بودندکه وضع مالی خوبی نداشتنداماتونستندپابپای بقیه پیش برن وحتی توچالشهاشرکت کنندشماهم میتونی من مطمئن هستم پس همین الان شروع کن امیدت بخداباشه

خیر یک ساله زمان تسویه چندین بار توی این تاپیک توضیح دادیم کامل از اول تاپیک رو بخون 

نازی به نطرت هر ماه یه پارسیان بخریم حالا مثلا کمترین سوت رو ارزش داره ندازم یه گوشه بمونن یا نه سوت بالاتر ارزش داره خریدنش

سلام به همه دوستان عزیز ❤اینم از خرید های من از روزی ک با این تاپیک آشنا شدم با تشکر فراوان از رویا ...

مبارکه نازی خوش سلیقه         هزارماشالله خدابرکتت روبیشترکنه    

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
نازی به نطرت هر ماه یه پارسیان بخریم حالا مثلا کمترین سوت رو ارزش داره ندازم یه گوشه بمونن یا نه سوت ...

سمیه جان فرق نداره من از 50سوتی خریدم تا بالا خب سوت بالا پول بیشتر میخواد اگه بخوای بخری ولی من هر مقدار پول ک دستم بیاد میخرم حالا یا 100سوت یا 500سوت 

2706