2733
2734
عنوان

باهم پس انداز کردن رو یاد میگیریم 💪💳💳💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 564249 بازدید | 9219 پست
اونکه جداس یه سرمایه گذاری کردیم با پول همسرجان وضرر کردیم عمدی که نبوده میخاستند پول ندن ولی عرضه ا ...

کارمزد ضرر😂😂😂

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
منم حدود ۵ساله ک با فامیل خودم قرعه خونگی دارم خیلی خوبه فقط بدیش اینه ک اگه نفر اخر دربیای هیچ ارزش ...

نه عزیزم این فکرو نکن بازم خوبه برای پس انداز هر وقت درآمد ببر بده طلا 

باور هایت را ورق بزن همیشه چیزی برای تغییر هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل نوش جون با عرض پوزش من با نظر شما مخالفم دوست عزیز عذاب وجدان چرا ؟؟اولا ما قرار نیست دزدی کنیم ز ...

والا من انقدر ساده ام که همه ی پس انداز و پولی که داشته باشم  را درطبق اخلاص تقدیمشون میکنم 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
کارمزد ضرر😂😂😂

اون دیگه از بدشانسی خودشون بوده 😆

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2731
والا من انقدر ساده ام که همه ی پس انداز و پولی که داشته باشم  را درطبق اخلاص تقدیمشون میکنم&nbs ...

عزیزم ما هم صادقم چیزی پنهان نداریم روزهای بوده پس انداز رو برای زندگی مشترک خرج کردیم مثل خرید ماشین .....روزی که یاد گرفتم پس انداز کنم سکه بخرم یا طلا خیلی هم استقبال شد از این کارم 

دوستان عزیز خواهش میکنم این تاپیک رو آذین جون زدن در کنار هم یاد بگیریم پس انداز کردن رو خواهشااااااا انرژی منفی ممنوع 🌹🌹

خب من خودم به صورت شخصی پس اندازم ماهی یک ملیون هست با یارانه و معیشتی ک واسه پسرمه تا پارسال حدود ۱۵۰۰تو قرعه خونگی شرکت میکردم ک میشد ۱۸تومن یک ساله.خیلی خوب بود اسمم اولا درمیومد امسال مثله اینکه بعصی اعصا کناره گیری کردن مشخص نیست ک بازم باشن یا ن.بهرحال من خودمم میتونم پس انداز کنم پولایی ک قراره خرج نشه میریزم به کارت مامانم مثله همین ۱وخورده ای مثله کادوهای تولدمم یا پورسانتایی ک شوهرم از تحویل یا قرارداد بستناش به منو پسرم میده یا کلا ولنتاینو هرچیزی.بعد پول ارایشگاهو لباسو ایناام ک جداست اونارو خیلی راحت خرج میکنم.هرچقدر هم پول جمع کنم طلا میگیرمو چون استفاده میکنم و دیدمم ۱۰ساله هست طلای نو میگیدم میدونم اشتباست اما اصلا نمیتونم با دست دو و اینا کنار بیام.از اونطرفم ک پس انداز کلیمون پولای نسبتا زیاد میره درجا به ی حساب بانکی ک به ناممه بعد ک مثلا رند شد میزارم سپرده مثلا یک ماهه یا دوماهه بعدشم وقتی ک زیاد شد یا میدیم ماشین یا خونه.بهترین روش اینه ک ماهانه بنویسید خرجاتونو و ده درصد از پولتونو همون اول بردارید ی پبلغ مشخصی رو برای خرج خونه درنظر بگیرید و ببینید ایا از اون بیشتر میشه یا با همون میگذره.ولی نوشتن خیلی کمکتون میکنه مثلا بنویسید چ چیزایی خریدید و قیمتاام جلوش بزنید یا قبصا همینطور

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
نه عزیزم این فکرو نکن بازم خوبه برای پس انداز هر وقت درآمد ببر بده طلا 

من خداروشکر همیشه تا س تای اول درمیاد اسمم اما اعضایی ک اخرا میفتن همیشه شاکین درصورتیکه کاملا به شانس هستش و همه جا اولی رو مسئول قرعه برمیداره ما حتی اولیشم قرعه کشی میکنیم.همه ام مثلا خاله و خواهرزاده ایم یا مثلا خواهرشوهر خالم اینجوری همه فامیلیمو خوش حساب واسه همین اگه اعضا عوض شن یا چندتاشون بخوان شرکت نکنن فک کنم کلا کنسله

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2738
خب من خودم به صورت شخصی پس اندازم ماهی یک ملیون هست با یارانه و معیشتی ک واسه پسرمه تا پارسال حدود ۱ ...

👏👏آفرین به شما با اینهمه مدیریت عزیزم منم خودم اصلا طلای کم اجرت نمیگیرم همیشه با اجرت میگیرم میبرم می زارم بانک با پول وامش بازم تبدیل میکنم به طلا 

👏👏آفرین به شما با اینهمه مدیریت عزیزم منم خودم اصلا طلای کم اجرت نمیگیرم همیشه با اجرت میگیرم میبر ...

اره اینم خوبه من چندسال پیشا این کارو میکردم از بانک میومدم بیرون مستقیم پاساز طلا فروشی بودم😂

من خداروشکر همیشه تا س تای اول درمیاد اسمم اما اعضایی ک اخرا میفتن همیشه شاکین درصورتیکه کاملا به شا ...

من به شخصه خیلی دوست دارم این قرعه کشی هارو دو بار شرکت کردم یک بار نفر 5یک بار هم نفر آخر بله درسته منم خیلی شاکی بودم ولی همون قرعه کشی به من یاد داد که میتونیم حتی روزانه 5هزار هم کنار بزاریم 

@گلنوش۱۳۹۷     @sedaye_mina     @anselgirl     @nazgol1399 & ...

سلام سلامممم به دوستان حسابگرررر و پولدارررر خودممممم

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
من به شخصه خیلی دوست دارم این قرعه کشی هارو دو بار شرکت کردم یک بار نفر 5یک بار هم نفر آخر بله درسته ...

اره قرعه کشی واسه کسایی ک مثله مادرمن نمیتونن دستشونو تو خرج کردن نگه دارن عالیه کلا خیلی خوبه واسه اون افراد بهتر چون مجبورن ک بزارن کنار این پولو باید بزارن کنار 

مبارکه اذین جون ایشالله کنار هم ایده و راهکارای مفید یاد بگیریم 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2706