2703
2553
عنوان

نانوای محلمون کرونا...

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 27 پست

الان خیلی جاها کرونا هست . مثلا شهر ما از یه بانک تست گرفتن چنتاش مثبت بود فعلا تعطیلش کردن . یا یه جایگاه سوخت هست اشنا هستن چنتاش کرونا گرفتن و از خداشونه نرن سر کار . ولی پمپ بنزین که نمیشه تعطیل کنن . واکسن هم خبری نیست و در اولویت هم نیستن کارگران جایگاه . شما فکر میکنید چ راه حلی داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گناه ماچیه بعد تمام بازارارو بستن برای ما وضع اقتصادی خوبه مگ بابچه کوچیک 

شوهر منم بازاریه از وقتی کرونا اومده کارش خوابیده گلم درک می کنم اوضاع رو

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   
2456
می ترسم نانوایی ببندنن چند تا کارگر دیگه رو از نون خوردن بندازم تو این اوضاع بد اقتصادی

نه چرا بیکار کنن از همشون تست میگیرن اونایی که کرونا دارن قرنطینه میشین بقیه که سالم چرا بیکارشون کنن

اتفاقا نگی خیییلی بدتره طلمم در حقشون کردی خدانکرده اگه کارگرای بدبختم وحتی خانواده هاشون درگیر کرونا بشن تو بدن یکیشون واکنش بد داشته باشه چی این که بدتره

[QUOTE=184658768]الان خیلی جاها کرونا هست . مثلا شهر ما از یه بانک تست گرفتن چنتاش مثبت بود فعلا تعطیلش کردن . یا یه ...[/QUOهیچی کسایی که باید به راه حلش فکر کنن ما نیستیم ما فقط می تونیم رعایت کنیم

2714
[QUOTE=184658768]الان خیلی جاها کرونا هست . مثلا شهر ما از یه بانک تست گرفتن چنتاش مثبت بود فعلا تعط ...

خودم میدونم که راهی نیست . الان هر کس باید خودش رعایت کنه و کل مردم را کرونایی بدونه . این ایام عید هم که ماشاالا به مردم گم نگذاشتن و پمپ بنزینااا شلوغ . کارگر جایگاه هم کارش واقعا مثل کادر درمان پرخطر هست و کسی هم بفکرشون واقعا نیس . حالا مریض شدن جایگزینم ندارن . هر کس بفکر خودش باشه باید . 

بهداشت محلتون تورو خدا اینکارو بکن مطمان باش اگه کرونا داشته باشه چندین نفر با خانواده شون درگیر این ...

خودمونم این هفته یه بار از اونجا نون خریدیم خدا لعنتش کنه به فکر بچه های مردم نیست من اکن نون دادم بچه های کوچیکم خوردن از دیروز دارم دق می کنم 

شوهر منم بازاریه از وقتی کرونا اومده کارش خوابیده گلم درک می کنم اوضاع رو

وای ادم روانی میشه بخدا ما مردیم توخونه ن عید جایی رفتیم ن ۱۳بدر فقط توخونه ایم بلد اومدن ترکوندن حقشونه کرونابگیرن 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
خودمونم این هفته یه بار از اونجا نون خریدیم خدا لعنتش کنه به فکر بچه های مردم نیست من اکن نون دادم ب ...

منم برا همین میگم حتما اطلاع بدین خیلی خطرناکه هم برای کارگرا هم برای مردم بیچاره

این بیماری واکنشش تو بدن افراد متفاوته ممکنه یکی رو خدانکرده تا پای مرگم ببره😔