2733
2734

خیلی حس خوبی بود 😍مادر شوهرم انگشتر کرد دستم شما تعریف کنید چطور بود خاطرات قشنگ دارین ازش تعریف کنید حوصلمون پوکید😁

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

من بله برون ها بودم پسر عمم رفت حرف بزنه اومد بیرون بابام بش گفت مهدی برو صورتت بشور

آخه جا رژ مونده بود🤭🤭🤭🤭😐😐😐😐😐😐😐باشد که رستگار شوید🤣🤣🤣🤣🤣

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین زمان عمرم فقط نامزدی و دوران خواستگاری بود ....خیلی بالاها بودم😂😂😂یادش بخیر چکارا که نمیکر ...

ب منم بگو🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙊🙊🙊🙊🙊🙊

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728

من شوهرم انگشتر رو کرد دستم با اینکه ازدواجمون سنتی بود 

کلی با هم رقصیدیم 

دوست دارم دوباره بگردم به اون دوران همون شب 

الان اصلا راضی نیستم 

هر دومون کلی تغییر کردیم 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
😂😂😂😂منطورم چیز دیگه ایی بود 😂😂😂

وووووششششششش خاک ب گورم 🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

شکستن کله قند داستانی شد. مگه میشکست؟ طاهرا باید سر کله قند سالم بمونه. اونی که کله رو شکوند اون سر کله قند رو به یه پارچه کت  و شلواری فروخت به مامانم. شب خیلی خوبی بود. به هم خوش گذشت. اخر شب من خوابم گرفته بود دوتا خانواده از هم دل نمیکندند برن😅

2738