1989
2019
عنوان

بازم سوال شرعی دارم😓

236 بازدید | 25 پست

دوستان امروز صبح که پاشدم از دیشب حدود ساعات ۸ به بعد پاک بودم  و حتی غسل کردم  و رفتم مسجد نماز خوندم وقتی برگشتم هم خونی ندیدم اما چند دیقه پیش که رفتم دیدم یه خونی تقریبا روشن و بدون سوزش و سرد و کم و لخته ازم خارج شد . ولی روشن بود . سیاه نبود . 

معمولا پریود هام همشون ۴ روزه یا ۵ روزه یا دیگ زیاد زیادش ۶ روزه هست 

دیروز روز پنجم بود که ساعت ۷ پاک شدم ‌ . ینی دیگه خونی ندیدم هرچند که خونی که ساعت ۷ دیدم هم شبیه حیض نبود 🙂 

دوستان من الان روزه هستم و نماز هم خوندم تو ساعات پاکی . غسل هم کرده بودم 

الان من چیکار کنم آخه! این خون چی هست؟ چرا هر چند ساعت یک بار بعد پاکی ظاهر میشه ؟ ولی مثلا خیلی کم هست.  و اصلا هم زود به زود نمیاد 

مرجع رهبر هست خواهشا جواب بدید . 

@bano_khaki

خدا مهرت رو تو قلبم شبیه آیه نازل کرد

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

برو روزه ت رو باز کن، حیض حساب میشه...

❤فهمیده ام "معمولی" بودن شجاعت میخواهد. آدم اگر یاد بگیرد "معمولی" باشد، نه نقاشی را میگذارد کنار، نه دماغش اگر "معمولی" است را عمل میکند، نه غصه میخورد که ماشینش "معمولی" است، نه حق غذا خوردن در یکسری از رستورانهای "معمولی" را از خودش میگیرد، نه حق لبخند زدن به یکسری آدمها را، نه حق پوشیدن یکسری لباسها را... حقیقت اینست که "ترین ها" همیشه در هراس زندگی میکنند، هراس سقوط در لایه آدمهای "معمولی"، و این هراس میتواند حتی لذت زندگی کردن، نوشتن، درس خواندن، نقاشی کشیدن، ساز زدن، خوردن و پوشیدن را از دماغشان دربیاورد.تصمیم گرفته ام خودِ "معمولی ام" را پرورش دهم، نمیخواهم دیگر آدمها مرا فقط با "ترینهایم" به رسمیت بشناسند. از حالا به خودِ " معمولی ام" عشق میورزم و به آدمها هم اجازه دهم به منِ "معمولی" عشق بورزند.❤
سلام  در ادامه ی پریود قبل 10روزگی هر خونی بیبینی حیض هست دوباره غسل کنید

روزه ام باطل هست 

ولی وسطاش پاک هستم میتونم تیمم کنم نماز بخونم اون ساعت که پاک هستم؟

تا ۱۰ روز حیضه ولی بعد اون استحاضه حساب میشه اگه کم باشه طهارت کافیه زیاد باشه غسل میخواد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
تا ۱۰ روز حیضه ولی بعد اون استحاضه حساب میشه اگه کم باشه طهارت کافیه زیاد باشه غسل میخواد

زیاد نیست تازه چند ساعت وسطاش پاک هم هستم

عزیزم شمابایدهفت غسل کنی حیضه فکرکنم باطل هست بازم زنگ بزن دفترشون بپرس

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

اون لکه بینی عزیزم حیضه منم مثل شماهستم پریم سه روزه بعضی وقتا روزپنجم یاششم لک میبینم همیشه هفتم غسل میکنم

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

باشه زیاد هم نباشه تو روزای اون حساب میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
آهان عزیزم مرسی چجوری مطمین شم دیگه تموم شده؟

قبل رفتن ب حمام با دستمال داخل واژن بذارید یکم فشار بدی کافیه اگه داخل واژن آلوده باشه نشون میده اگه قهوه ای یا زرد بود یعنی ی جوری خودت میفهمی هنوز کثیفی ک غسل نمیخواد بکنی

البته بعضی وقتا قبلش پاکی بعدش ک میری حموم لک میبینی بازم 

اگر عادت ماهیانه منظمی دارید مثلا هفت روزه

چنانچه خونریزی از ده روز نمیگذره همش حیض

اگر از ده روز میگذره به تعداد روزهای عادت حیض ومابقی استحاضه

اگر عادت ماهیانتون تعداد روزش منظم نیست تا ده روز همش حیض 

درباره پاکی های بین حیض هم بستگی ب مرجع داره مثلا اقای مکارم فتوا داده پاکی های وسط حیض باید غسل کرد و عبادات بجا اورد

یسرالله طریقا بک یا ملتمسی❤️
1718