2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه وزنت زیاده طناب نزن چون فشار میاد ب پاهات اگه مشکلی نداری روزی هزار تا طناب بعد از ظهر برو و رژ ...

من شنیدم  زیادش افتادگی رحم میاره

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
من زانو درد میگیرم راهی هست برای اینکه درد نگیره؟ 

اضافه وزن دارید؟

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738
اره گلم خیلی خوبه،،قبلشم چای سبز بخور،،عصر نتیجه بهتری میده

وایی ممنون دستت درد نکنه 

ب نظرت در چند ماه میتونم ۵ کیلو لاغر کنم با طناب زنی؟؟

روزی خیلی بتونم ۳۰ یا ۴۰ تامیرم😬

وایی ممنون دستت درد نکنه  ب نظرت در چند ماه میتونم ۵ کیلو لاغر کنم با طناب زنی؟؟ روزی خیلی بت ...

خواهش عزیز،،

اره اوایلش فشار نیار،،هر روز ده تا ب طناب زدنت اضاف کن،،اگه کنارش رژیم داشته باشی دوناه شایدم کمتر میتونی ب وزن دلخواهت برسی

فروش آنلاین محصولات آرایشی (خارجی مارک)از بهترین برندهای دنیا  
آره یه ذره

من شنیدم معادل هر یک کیلو اضافه وزن ده کیلو به زانو ها فشار وارد میشه ،  البته باید برید دکتر که علتش رو دقیق بدونید ، مثلا من کسی رو دیدم که طبعش سرد بود و وقتی که غذاهایی با طبع سرد میخورد زانو درد میگرفت

یا مثلا دختر عموم به خاطر وسواس و زیاد تمیز کردن زانو درد گرفته بود

علتهای مختلفی داره 

2706