2737
2734
عنوان

امروز روز جهانی نوروسرجریه 😍😍😍

355 بازدید | 14 پست

بیایید تبریک بگید باشد که یه روز بهش برسم 😐😂😂

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روز چی؟

جراحی مغز و اعصاب

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

جراحی اعصاب 

ازماکه گذشت

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
چقد اسمش سخته😬

اره یکم سخته 😂😂😂 خودمم بعضی وقتا زبونم میگیره میخوام بگم

2738
جراحی اعصاب  ازماکه گذشت

چرا؟ رزیدنتی چی خوندی؟

تبریک به تو 

تبریک به من 

تبریک به شما 

تبریک به همه

😐😐🤪

ایشالله خودتم یه روز این کاره شی🤍

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
ایشالا برسی ولی خیلی سخته. معلومه تازه کاری، هنوز جون داری🤣🤣🤣

اره 😂 اوایل ازش خیلی متنفر بودم ولی جدیدا علاقه مند سدم

خانم استارتر ..عشقم شما میدونی تعداد اساتید دانشکده پزشکی شیراز رو؟🤔

اساتید که خیلی زیادن 

نوی سایت سامز زده هیئت علمیای هر بخش

2706