2733
2734
عنوان

دیشب رفتم لپتاپ بخرم ...

666 بازدید | 29 پست

چند شب پیش رفتم مک بوک بخرم فروشنده نظرش این بود که آیپد با کیبورد و پنسل بخرم تا ۹۵ درصد مثه لپتاپ میشه اون ۵ درصد هم لپتاپ خودم نگه دارم گه گاهی اون تعداد انگشت شمار کارایی که با آیپد نمیتونم، با لپتاپ انجام بدم

نظرش این بود آیپد اینجوری هم لپتاپ هست هم تبلت ولی مک بوک فقط لپتاپه

کلااااا منصرف شدم از خرید!!!

گیج شدم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم گیج کردی

شما تو چه رنج قیمتی میخوای خرید کنی؟

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
هیچی کار لپ تاپ رو نمیکنه برو لپتاپ بگیر

لپتاپ دارم

فقط میخواستم عوض کنم با مک بوک 

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2738
لپ تاپ ویندوز بخرید بابا راحت راحت میشید

ویندوز خسته شدم کار باهاش سخته ویروسی میشه

لپتاپ دارم فقط میخواستم عوض کنم با مک بوک 

خیلی هم کلاس کاری بالایی داره مخصوصا اون سیب گاز زدش

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
منم گیج کردی شما تو چه رنج قیمتی میخوای خرید کنی؟

قیمتش مهم نیست

خیلی هم کلاس کاری بالایی داره مخصوصا اون سیب گاز زدش

چه ربطی داشت 😐😐😐😐 

اولا هردو اپل هستن

ثانیا کی گفت بخاطر کلاس کاری؟ اصن کی قراره ببینه وقتی همیشه توی خونه ست

آیپد خوب نیست.مک بوک بهتره. در ضمن ب نظر همسرم ک هردو رو داره الان گوشی های موبایل کار همشون رو میک ...

رفتم یوتوب درموردش تحقیق کردم واقعا هم تبدیل به یه مک بوک میشه یه موس براش بگیری و کیبوردش هم مجیک ترک پد داره اصن هیچ فرقی با مک بوک نمیکنه

2706