2733
2734

طول دوره پریودم ۳۱ روزه هستش دیروزم موعدم بود 

۱۰ ماه اقدام هستم 

ب شدت پا درد و کمردرد دارم و دمای بدنم بالا رفته و سردرد و سرگیجه و بهم ریختگی معده و تهوع هم امروز گرفتم 

خیلیم خوابم بیاد و خسته ام 

سینه درد تا قبل موعدم داشتم ولی الان دیگه ندارم ولی حس میکنم بزرگ شدن و تخمدانامم میسوزن و انگار سفت شدن!!!

بیبی چک ندارم زورم میاد برم بخرم انقد زدم و منفی شده دیگه حس و حال خریدنش رو ندارم 

این ماه دیگه ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دقیقا علایمت مثل منه عزیزم من ماه اول باردار شدم.شما ویتامین د  و اسید فولیک خوردین

والا دیگه چون ۱۰ ماه اقدامم لج کردم هیچی نخوردم 

البته من ویتامین د بالا بود نیاز ب خوردن قرص ندارم 

این ماه دیگه ...
2738

خیلی علائم داره که من بیشترشو قبل پریود تا روز موئد داشتم که  بیشترینش درد سینه که الان خیلی شدید تر شده و درد شدید پریودی که هی میومد و میرفت   ولی در کل .کمر درد .پادرد . درد تخمدان ها . که الانم خیلی دردش بیشتر شده . کمر درد . سر درد خفیف .  حالت تهوع خیلی کم.  

خدایا شکرت همیشه بهم ثابت کردی ک هستی و منو میبینی❤
والا دیگه چون ۱۰ ماه اقدامم لج کردم هیچی نخوردم  البته من ویتامین د بالا بود نیاز ب خوردن قرص ...

اها خب دیگه بهتر .برا من همین علایم بود دقیقا روز موعدم بیبی هاله انداخت  چندروز مونده به موعدت

خیلی علائم داره که من بیشترشو قبل پریود تا روز موئد داشتم که  بیشترینش درد سینه که الان خیلی شد ...

من قبلا یکبار سابقه بارداری داشتم ولی سقط شد اون موقع سینه درد خیلی شدیدی داشتم ولی این سری تا قبل موعد سینه هام خیلی درد میکردن ولی الان خیلی دردش کم شده ک من با خودم گفتم حتما میخوام پریود بشم ولی اصلا دل درد ندارم من پریود شدنی دل دردهای خیلی شدیدی میگرفتم 

این ماه دیگه ...
2706