2726
عنوان

آ یو آی

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 33 پست

به تا پیکان سر بزنی متوجه میشی

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
من سه بار ای یو ای شدم جواب نگرفتم 😔😔😔 بعد قید دعوا و دکتر رو زدم شدم  ای یو ای هم دکتر به ...

اره گفت ..ببخشید هزینه اش چقد بود؟...اون یکی رو انجام ندادی ای وی اف؟

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه بار انجام دادم منفی شدم ان شا الله شما مثبت بشید ولی اگه نشد ناراحت نشو بچسب به اقدام طبیعی و ...

تقویت که خیلی انجام دادم نتیجه نداد

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
اره گفت ..ببخشید هزینه اش چقد بود؟...اون یکی رو انجام ندادی ای وی اف؟

من ای وی اف نشدم ای یو ای شدم اشتباه تایپی بود که درس نشد 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

برای بار اول ۳۵۰ 

بار دوم حدود یه تومن 

بار سوم حدود یه تومن 

اون بار اول بیمه تکمیلی شاملم شد چون هر ماه انجام میدادم مرکز ناباروری قبول نمیکرد

میدونم منظورم اینه ای وی اف رو انجام ندادی؟

نه انجام ندادم چون هزینش زیاده 

انشالله به حق پنج تن دامنت سبز شه 

فقط بیخیال شو و استرس نده به خودت 

نه انجام ندادم چون هزینش زیاده  انشالله به حق پنج تن دامنت سبز شه  فقط بیخیال شو و استرس ...

قربونت برم ...ان شاالله دامن خودتم سبز بشه انقد دلت پاکه ..بدون هیچ دکتر دوا و درمانی 🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
قربونت برم ...ان شاالله دامن خودتم سبز بشه انقد دلت پاکه ..بدون هیچ دکتر دوا و درمانی 🙏🙏🙏🙏🙏

انشالله عزیزم دامنت هرچه زودتر سبز شه و دلت اروم شه به امضام نگا کن قربونت برمممممم😘😘😘😘

انشالله عزیزم دامنت هرچه زودتر سبز شه و دلت اروم شه به امضام نگا کن قربونت برمممممم😘😘😘😘

اییی جاااانم یعنی الان حامله اییییی خیلی خوشحالم برات فدات....با ای یو ای یا طبیعی؟؟

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
اییی جاااانم یعنی الان حامله اییییی خیلی خوشحالم برات فدات....با ای یو ای یا طبیعی؟؟

کلا میشه گفت هم من هم شوهرم دیگه از دوا و دکتر و ای یو ای نا امید بودیم 

جوری که اخرین ای یو ایم۹۹.۷.۴ بود که دکتر کلا نرفتم جوری که از هر کس و ناکس حرف میشنیدم با شوهرم دعوامون میشد تصمیم گرفته بودیم بعد عید ای وی اف کنیم که کلا من بیخیال بودم هرچی میگفت شوهرم فقط میگفتم توکل بخدا امید به خدا اخرین بار که نمیدونسدیم باردارم دعوامون شد میگفت میرم از بهزیستی میارم 😭😭😭😭 که وقت موعدم نشدم بی بی زدم قربون خدا برم که نا امیدمون نکرد 

خدا رو قسم میدم به خدا وندیش هیچ امیدی رو نا امید نکنه و دل منتظر هارو شاد کنه الهی امین

این نعمت رو هم خودش داده زیر سایه خودشم نگهدارش باشه 

و همه اونایی که در طلب اولادن اولاد سالم و صالح نصیبشون کنه

کلا میشه گفت هم من هم شوهرم دیگه از دوا و دکتر و ای یو ای نا امید بودیم  جوری که اخرین ای یو ا ...

چشمام پر اشک شد خدارو صد هزار مرتبه شکرررر ان شاالله خدا به همه که منتظرن بچه بده ان شاالله خدا حافظ و نگهدارش باشه زیر سایه خودتون بزرگ بشه...با دل پاکت منم دعا کن عزیزم 😘😘😘😘

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
2706