2737
2739

من دلم میخواد به دنیای درونم برگردم یعنی یه شخصیت آروم و قوی و متین که بیخیال آدمای دنیاست بشم. میخوام برم دنبال آرامش ولی نه اینکه بیخیال پیشرفتای کاری بشم البته.

اما نمیدونم چجوری شروع کنم؟

چجوری خودم باشم؟ چجوری مغرور و عزت مند و سرفراز و عمیق باشم؟

اونجوری از خود واقعیم لذت بیشتری میبرم

راهکارای خودم: عبادت و خلوت با خدا، تمرکز کردن روی زیبایی های طبیعت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا سایت بهت معرفی میکنم برای برطرف کردن شک و شبهه اگه داری 

askdin 

Porseman  

میتونی این سوالت رو از کارشناسای اونجا بپرسی تا به خوبی راهنماییت کنن 

منم با راهکارات موافقم 

پیشنهاد مطالعه صحیفه سجادیه و نهج البلاغه رو برات دارم 

خیلی واسه هدفی ک داری کمکت میکنن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731

راستی بی خیال آدمای دنیا شدن از لحاظ بی تفاوت شدن به شرایط سختشون خوب نیست 

البته فکر کنم منظور شما هم این نبود و نیست 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

مغرور بودنم خوب نیست ، این با اصل انسان و طبیعت رو به رشدش در تضاده

2738

سلام‌دوست من

توی سرچ هام به تاپیک شما رسیدم. منم چنین هدفی دارم. شما توی این چندماه چقدر موفق عمل کردی؟

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃