2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیشه با ی خط دیگه بهش پیام بدی ببینی دو تیک میخوره یا نه 🤔

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

سلام آخرین بازدید اونم معلوم نیست شاید یه دقیقه بعد خاموش کرده فقط با پی ام

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738

بینید هی پیام میده هی میاد هی میره هی میاد واینمیسته تا باهم قشنگ چت کنیم من دلم شک میکنه بهشم گفتم ولی انگار نه انگار نمیدونم چطور ثابت کنم هروقت پی ام میدم نتش روشنه حتی گوشیش هم چک کردم ولی هیچی نداشت ولی طرز اخلاقش امشب اذیتم کرد واقعا حس کردم اضافی ام و یجور وانمود کرد که خیلی بی تفاوت نسبت بهم. 

مشکل اینه خیلی پی شو گرفتم فکر کرده کیه 😏

عزیزم مدتی بی تفاوت باش شده واتساپتو پاک کن ببین عکس العملش چیه؟ 

ببین توی این مدت پیام ساده بهت میده که چرا آنلاین نیستی؟ 

تنها دلیل برای ایجاد این اکانت نظر خواهی از دوستان در مسائلی میباشد.بنده ناشناس هستم و فاقد اطلاعات شخصی. 
2706