2733
2734
عنوان

خدایا ای کاش مادر بودی...😔

217 بازدید | 13 پست

هنه اونایی ک با هم‌باردار بودیم زایمان کردن خداروشکر بچه هاشونم صحیح و سالمن وقتی ک خودم سقط کردم همش دعا میکردم اونا بارداری موفق داشته باشن ب نتیجه برسن..

چند ماه سخت گذشت ک ازش ی حسرت دیدن پسرم‌پوشیدن لباساش و ریزش موی شدید و اضطرابو تنش واسم موند

الان ک‌دارم مینویسم بغض گلومو درد اورده..اون اوایل انقدر گریه میکردم میگفتم خدا ازت خواهش میکنم اینارو پای ناشکریم ننویس بذار خودمو خالی کنم بذار تا میتونم واسش اشک بریزم 

همیشه عذاب وجدان دارم 

دلم پسرمو میخواد وقتی ک داشت بدنیا میومد بدنشو حس کردم انگار همون لحظه خودمم باهاش مردم...

قضیش تو تایپکام هست خیلی تکرارش کردم معذرت میخوام

نی نی سایت تنها جاییه ک میتونم دردو دل کنم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
حتما حکمتی هست انشالله اینسری بارداری موفق و زایمان عالی داشته باشی 

انشالله ...بچم مشکل داشت ک میگن ژنتیکیه احتمالا این دردمو ۱۰۰ برابر کرده 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم خدا از مادرم نسبت به بنده هاش مهربون تره خیلی سخته وقتی کسی دلش از چیزی گرفته بهش بگی به صلاح نبوده حتما حکمتی توش بوده ولی واقعیته عزیزم 😓

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2728
انشالله ...بچم مشکل داشت ک میگن ژنتیکیه احتمالا این دردمو ۱۰۰ برابر کرده 

اخ عزیزم 😔😔😔اینسری قشنگ زیر نظر دکتر باردار شو اگه میتونید بوجه شو دارین ای وی اف کن که جنین سالم بزارن رحمت 

ناامید نباش خوشگل من خدا بهت یه بچه صالح و سالم میده اصلا نگران نباش دوست من پسرباردار بود سقط شد تو ۶ ماه یعنی مرده ب دنیا اومد الان ی  دختر یکساله ناز داره خدا ب تون قطعا بچه سالم میده

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
اخ عزیزم 😔😔😔اینسری قشنگ زیر نظر دکتر باردار شو اگه میتونید بوجه شو دارین ای وی اف کن که جنین سالم ...

آی وی اف اگ بخوان بکنن باید ژنو پیدا کنن و هزینش زیاده و درصد موفقیتش ۳۰‌درصده..دکتر ژنتیک میگفت تخمک اهدایی بگیر 

2738
آخ بمیرم برای دلت عزیزه دلم غصه نخور مطمئن باش توام بزودی نی نی دار میشی فقط صبرو تحمل کن

خدا نکنه انشالله ممنون 

آی وی اف اگ بخوان بکنن باید ژنو پیدا کنن و هزینش زیاده و درصد موفقیتش ۳۰‌درصده..دکتر ژنتیک میگفت تخم ...

اره من سر در نمیارم ولی تخمک اهدایی ام بگیری خوبه ولی اون هزینه نداره ؟؟؟ مثلا تو تهران خیلیا میفروشن 

اره من سر در نمیارم ولی تخمک اهدایی ام بگیری خوبه ولی اون هزینه نداره ؟؟؟ مثلا تو تهران خیلیا میفروش ...

چرا داره هزینه اونو نمیدونم..ولی واسم سخته نمیتونم کنار بیام حس میکنم دستکاری تو کار خداس و بچه شباهتی ب من نداره 😔

چرا داره هزینه اونو نمیدونم..ولی واسم سخته نمیتونم کنار بیام حس میکنم دستکاری تو کار خداس و بچه شباه ...

گه اگه اشتباه بود که حروم میدونستن اونکارو بالاخره هر انسانی ارزو پدر مادر شودنو دارهر