2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دم داماد گرم بستگی داره چی و چه اندازه بخوای بوش بخوای یا سامسونگ ال‌جی یا ایرانی ولی حساب کنی 100 کافیه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728

تقریبا اصلی ها رو داماد می خره، فکر کنم سرویس آشپزخونه و یکم خرده ریز مثل تشک و پتو می مونه که اگه معمولی برداری احتمالا حدود ۱۰ بشه

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

فرش متری ۱م جنس خوب

یخچال فریزر دیپوینت امشب قیمت گرفتم جداش ۲۳م و بالاپایین ۱۵

اجاق گاز ۵شعله حدود۳.۵تا۴ خوبش

لباسشویی میدا یا هایسنس اسنوا ۱۲تا۱۵

تلوزیون ۵۵ هایسنس۱۲.۵م

همه میمیرن!    ولی همه زندگی نمیکنند...   خوب باشیم و خوب زندگی کنیم فقط خوبیها ماندگاره...

داماد ۱۵۰ تا ۲۰۰

عروس ۵۰ تا ۱۰۰

(بیچاره داماد)

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
وا پس چی موند برا تو نگو میخوای چن تا پلاستیک بخری و تموم

ما رسم داریم سنگینا با دوماده البته من خودم بیشترشو خریدم شوهرم دستش تنگ بود بابامم ازقبل خریده بودبرام 

یا رب نظر توبر نگردد
فقط ظرفشویی و اتو و جاروبرقی و فر توکار و ماکروفر سی میلیون میشه

خب والا دیدم همه چیزو انداختن پا دوماد

گفتم حتما مبخان با چار دست ظرف سرو تهشو هم بیارن

فر تو کارم جهزیه نیس ک 

مثه اینکه بری هود ببری سر جهازت😑😂

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
مگه چيزي مونده😐ي چنتا قابلمه و برقي ريز اينا ك با ٣٠-٤٠ تومن حله

بیشتر میشه ها

تو حساب کن چای ساز سرخ کن ابمیوه گیری چرخ گوشت جارو برقی پلوپز و ..همینا فقط ۳۰.۴۰ میشه

خورده ریزاشم همین حدود بشه شاید

کاربر قدیمی ام همون سفید برفی ۲ 
2706