2737
2734

ی مدته.. سرسنگین برخورد میکنه 

مامانش زنگ زد گفت می‌خوام بیام خونتون بخوابم الان (خونش یه شهر دیگس،اومده خونه خواهرشوهرم که همسایه ماست)

به نظرتون منم سرسنگین برخورد کنم و حرف نزنم با مامانش بلکه بفهمه چقدر کارش اذیتم می‌کنه 

یه بار چند روز پیش کم محل کرد مامانمو منم بهش گفتم هیچی نگفت دوباره امروز تکرار کرد 

حالا اگر دلیلش هم می‌گفت من زورم نمیومد 

پیش خودم میگم شوهرم میگه این(یعنی من) که احترام خانوادمو نگه می‌داره هم خونشون میاد هم بیرون اگر بخوان برن میان پس منم هرکار دلم میخواد بکنم ..میگم امشب اینجوری کنم بلکه بفهمه چقدر سختمه

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه اتفاقا بر عکس

خیلی مادرشو تحویل بگیر که شرمنده بشه

اونطوری که شما‌ میگی بیشتر لج میکنه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
بی دلیل نیست.....

دلیلشو نمیگه

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️

تو ام مثل خودش رفتارکن

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️
2738

مقابله به مثل کن تو هم.اگه مادر اون واسش عزیزه مادر تو هم عزیزه برات.بذار بفخمه حس و حالتو خودشو جمع کنه

چه زندان دنجی!دستانت به دور کمرم،دستانم به دور گردنت،کاش حکم جرممان ابد باشد💙                                                     یه نفره...ولی ...همه کَسِ منه...♡  

نه نکن

یه بار تهدید کن بگو اینکارو کنی منم همینکارو میکنم با خانوادت.

اگه تکرار کرد تلافی کن

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

شما احترام بذار بعدش بهش بگو می تونستم و نکردم ولی ادامه پیدا کنه ممکنه دیگه نتونم!!!

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

خودمم قصدم تلافیه اما از طرفی میگم مادرش جای مامان بزرگ منه مهربونه و فوق العاده احترام می‌ذاره بهم .میگم بی احترامی میشه بهش 

ولی دلمم میخواد تلافی کنم آخه چقدر با خانوادش خوب باشم و اون هی دور برداره

2706