2733
2734
عنوان

مامانا یه لحظه بیاین

163 بازدید | 17 پست

میخام بدونم با یه بچه میشه به همه کارام برسم دختره

مثلا شیش ماهش بشه میتونم به خودم بیشتر برسم به تفریحات و اینا؟

چون الان که درب و داغونم کرده روحیه م بهم ریخته افسردگی بعد زایمان گرفتم 

فکر میکنم دیگه نمیتونم هیچوقت با شوهرم یا خودم خلوت کنم تفریح کنم یا رابطه داشته باشم

حس میکنم تموم آزادیم گرفته شده خیلی حالم خراب و داغونه تا حدی که خدا منو ببخشه اصلا از داشتن دخترم لذت نمیبرم

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره عزیزم کم کم عادت میکنی دوباره زندگیت میاد رو روال قبل تازه قشنگ ترم میشه سخت هست ولی صبور باش

واقعا؟

نمیدونم چرا اصلا نمیتونم به روزای خوب آینده فکر کنم😔

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙
2738
واقعا؟ نمیدونم چرا اصلا نمیتونم به روزای خوب آینده فکر کنم😔

عزیزم تبریک میگم مامان شدنت رو،بعد اینکه شش ماه دیگه خیلی خیلی اوضاع بهتر میشه،بعد از اون کم کم به روال عادی برمیگردین،من بچم خیلی شیطون بود از همون اول ولی خب بازم دیگه بعد یکسال همه چی عادی شد

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

همه شماخانوما با شوهرتون ی دوران دونفره داشتین بعد نی نی اومده.من همسرم دوتابچه از ازدواج قبل داشتن باهاش ازدواج کردم.خودمم ازدواج اولم بوده.اون اوایل ۴ساله و ۲ساله بودن همه کارامو میکردم.بعد کم کم ب بزرگه یاد دادم مثلا جارو دستی بکشه الان ۸سالشه خودش میگه مادر بزار من برنج بزارم.ی هفته مریض بودم از فریزر خورشت درمیاورد برنج خودش کته میزاشت.

الان ک کوچیکه شوهرت باید کمکت کنه باید تقسیم کار کنید.

من برادرم وقتی بیاد خونه روزی دوساعت برای اولی وقت میزاره و روزی دوساعت دومی ک نوزاد ۹ماهس.

2706