2410
2553
عنوان

غربالگری دوم

47 بازدید | 8 پست

سلام من ۱۷هفته رفتم سونو گفت دختره 

ولی خیلی کوچیکه  ضربان قلبم نزد واسم

بعد دیروز رفتم بهداشت فقط صدای قلب روشنید 

دستگاه سونو نبود 

زده ۱۴۸ اوایل بارداریم تو ان تی گفت ۱۵۲ 

اخه میگن ضربان قلب پسرکمتره 

الان دختره؟؟؟ بخرم سیسمونی؟؟؟؟

آنومالی برو بعد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انومالی چند هفته س مگه غربالگری دوم همون آنومالی نیست؟؟؟

۱۸ تا ۲۳

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2720

عزیزم انومالی رفتی دیگه؟به نظرم اعتماد کن بهش خیلی کم پیش میاد اشتباه بشه

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
نمیدونم چی بود ۱۷هفته رفتم گفت غربالگری دوم 

همون انومالی بوده عزیزم

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2714
ممنون پس این سری برم دکترم مینویسه برم ازاد چقده هزینش 

بستگی داره چی درخواست بشه

من آنومالی دادم و داپلر رنگی

۴۰۰ شد با بیمه