1874
2047

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2032

مام همین بودیم نگران نباش

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤میش برای مهربون شدن همسرم ی صلوات مهمونم کنید🥺خسته شدم از بی محبتی😔کاش میفهمیدم چیکاکردم ک لایق اینهمه تحقیر شدم،خدایا نگاهی کن زندگیم عذاب اوره
2051
طبیعی بودی؟

بله گلم

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤میش برای مهربون شدن همسرم ی صلوات مهمونم کنید🥺خسته شدم از بی محبتی😔کاش میفهمیدم چیکاکردم ک لایق اینهمه تحقیر شدم،خدایا نگاهی کن زندگیم عذاب اوره
انگار ادم کوچ کرده رفته غربت مهمون میاد مامانم پیشمه ولی همش دلتنگم

من شوهرم میرفت دسشویی میومد عر میزدم از گریه😐میگفتم چراهی میری منو تنهامیذاری...

حالا الان همش میگم برو کم ور دل من باش اه😂

واااای من تا دوماه افسردگی بعد زایمان گرفته بودم...شده بودم مثل مرده متحرک تو اون دوماه ۱۸کیلو وزن کم کردم...انشالله خدا بهت کمک کنه عزیزم.قدم نو رسیده ات مبارک

مرد باشی یا زن مرگ تمامت میکند پس انسان باش تا جاودانه بمانی💫

منم همین بودم خیلی بده به مرور بهتر میشی

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی وربی من لی غیرک...خدایا شکرت بخاطر نی نی سالمی که بهمون عطا کردی...تیکر تولد دخترگلم  
طبیعی بودی؟

نه سزارین دکتر برام توضیح داد ک وقتی زن باردار میشه تو بدنش ی هورمونی ترشح میشه عین مواد مخدر ک بدن بتونه این بار و تحمل کنه هرچی سنگینتر میشه دوز اون هورمون تو تنت بیشتر میشه وقتی زایمان میکنی یهو بدنت ترشح اون هورمون قطع میکنه میشی عین معتادی ک مخدر بهش نرسید از لحاظ روانی علتش اینه بعد دو سه هفته ب حالت عادی برمیگردی ک برای بعضیا ممکنه طولانی مدت بمونه و تبدیل ب افسردگی بشه

1718