2733
2734
عنوان

عدد مام و فری بتا در ان تی و جنسیت

9393 بازدید | 35 پست

میگن ازمایش ان تی هرکه free bhcG

اینو زیر ۳۰ باشه بچه پسره عدد مام هم زیر ۱

کسایی ک پسر دارن چن بوده دختر دارن چن بوده

من تا حالا برای هرکه نگاه کردم ۸۰ درصد درست بوده

برا منو اجیم درست نبود

شپا علائمتو بگو

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نرفتم هنوز 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2731
2738
حالت تهوع دارم  زرداب بالا میارم

دختره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
اره ان تی هم احتمال داد

انشالله ک تنش سلامت باشه

جنسیت اصلا مهم نیست

2706