2733
2734
عنوان

ازتون کمک می‌خوام...

32 بازدید | 3 پست

سلام امروز پسر چهارماهه مو با حلقه ختنه کردیم کسی تجربه ای راجع به مراقبتای بعدش داره؟دکتر سرم شستشو داده با پماد گفت هربار که پوشکشو عوض کردم بشورمش کسی تجربه داره؟؟؟؟

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....

مبارکه نه همونا خوبه کاردیگه نکن عفونت میگیره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
مبارکه نه همونا خوبه کاردیگه نکن عفونت میگیره

ممنون.الان روش گاز گذاشته آزاده تقریبا بعد که خیس کرد بردارم دیگه نمی‌خواد بذارم؟

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون.الان روش گاز گذاشته آزاده تقریبا بعد که خیس کرد بردارم دیگه نمی‌خواد بذارم؟

نه بزار حلقه به پوشک نچسبه گاز رو میشه خیس مرد و جدا کرد راحت 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728