2410
2553
عنوان

زایمان سخت

203 بازدید | 15 پست

سلام دوستان.من ب خاطرمسمومیت حاملگی اورژانسی سزارین شدم تو36هفتگی.خیلی زجرکشیدم یعنی خودم بچماخدانجات داد.الان بعد4روزسمت چپ بخیه هام خیلی دردمیکنه.پسرمم فقط2کیلووپونصدبودخیلی ریزه ولی خداراشکرسالمه.چیکارکنم وزن بگیره

عزیزم‌ قدمش مبارک باشه

بچتون دستگاه نرفت؟؟؟لباس سایز چند تنش میکنید

زندگی چیست خون دل خوردن زیر بار آرزو مردن..... دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

فقط شیرت! راه دیگه ای هم هست مگه؟؟🤒

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خداروشکر که به سلامت طی کردی عزیزم

نگران نباش رشد میکنه درست میشه

منم مسموییت گرفتم

به شیرت حسابی برس 

اب ماهیچه گوشت گوسفندی بادام ماشعیر نان جو سوپ جو اب هویج اینا شیرو خیلی خوب میکنه

بعد همینجوری که داری شیر میدی بادوم بخور با ماشعیر شیرتو خیلی پر برکت میکنه

عزیزم‌ قدمش مبارک باشه بچتون دستگاه نرفت؟؟؟لباس سایز چند تنش میکنید

ممنون گلم 10دقیقه گراشتنش دستگاه بعدآوردن گفتن سالمه خداراشکرمشکلی نداره.همون صفرالبته یکم بهش بزرگه

خداروشکر که به سلامت طی کردی عزیزم نگران نباش رشد میکنه درست میشه منم مسموییت گرفتم به شیرت حسابی ...

هروقتم بچت خوابید بخواب استراحت کن نذار بی خواب بشی خوابم تو شیر دهی بهتر کمک میکنه همون اندازه با بچتم کفایت میکنه

2714
هروقتم بچت خوابید بخواب استراحت کن نذار بی خواب بشی خوابم تو شیر دهی بهتر کمک میکنه همون اندازه با ب ...

میشه بگی چی شد مسمومیت گرفتی زیاد وزن اضافه کردی بچه اولته

دکترت نگفت تو بارداری بعدی باید چیکار کنی

ببخشید زیاد سوال پرسیدم من از بارداری بعدیم یکم برای مسمومیت میترسم دوباره اتفاق بیوفته البته دکترم گفت قطعی و صد در صد نیست ولی امکانش از بقیه خانوم ها بیشتره

میشه بگی چی شد مسمومیت گرفتی زیاد وزن اضافه کردی بچه اولته دکترت نگفت تو بارداری بعدی باید چیکار کن ...

وای عزیزم شرمنده من الان پیامتادیدم ببخشید.وزنم ۹۵ شده بود.ودفع پروتئین داشتم فشارمم بالابود.کلادکترازهفت ماهگی بهم گفت علائمشاداری استراحت مطلق داد.ولی بیشترارثیه چون مامانمم مسمومیت گرفت .استرس نداشته باش گلم انشالله سالم وسلامت باشی.همه روزای بدمیگذره

وای عزیزم شرمنده من الان پیامتادیدم ببخشید.وزنم ۹۵ شده بود.ودفع پروتئین داشتم فشارمم بالابود.کلادکتر ...

عزیزم ممنون از توجهت 

من ۸۶ شدم ۶۲ کیلو بودم خیلییی بی رویه خوردم و استرس زیاد داشتم و اینکه خودم فکر میکنم یه عامل قوی تر از این دو مورد قرص اهن دکتر بهم گفت ۲ تا بخور هفته ۳۷ اینطورا بودم من دوهفته اخر علائمم حاد شد قبلش همش ۱۱ بود فشارم

ارثیم نیست مادرم اصلا اینجوری نبود

به نظرت کدوم عاملشه؟

ممکن بعدیم فشار بگیرم؟

عزیزم ممنون از توجهت  من ۸۶ شدم ۶۲ کیلو بودم خیلییی بی رویه خوردم و استرس زیاد داشتم و اینکه خ ...

نه عزیزم اصلانگران نباش.عاملش احتمالاضافه وزنه.نگران نباش بعدشم فشارنمیگیری منم نگرفتم.اصلابه خودت نگرانی واسترس نده

نه عزیزم اصلانگران نباش.عاملش احتمالاضافه وزنه.نگران نباش بعدشم فشارنمیگیری منم نگرفتم.اصلابه خودت ن ...

عزیز دلمی الهی که خدا چراغ دلتو برات نگه داره لذتشو ببری ممنون که دلگرمیم شدی😘

2706