2737
2734

سلام

مامانا خواهر شوهرم دو بار جلو چشمم به بچم كه شلوغي ميكرد داد زِد يه سيلي ميزنم بهتاااا بيشعور بار اول ١٣ بدر بود چيزي نگفتم روزمون خراب نشه روز بعد از فاميل شوهرش اونجا بود احترام نگه داشتم

نميدونم اينبار رفتيم خونه مادرشوهرم خودم جلوتر از اون بگم ديگه حق نداره بي احترامي كنه يا منتظر بشم ببينم دوباره بي احترامي كنه اون موقع جواب بدم

اصلا چجوري بگم بهش بي احترامي هم نشه؟؟؟

لابد اصلا ب بچت تذکر نمیدی ک شلوغ نکنه 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول  جلو بچتو بگیر نزار شلوغ کنه 

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2738

خیلی رک بگو لطفا من خواهرشوهرم یه بار داد زد گفتم عمه سر من داد نزن من گناه دارم کوچولوئم همون شد همه میدونن بدم میاد بچمو دعوا کنن یا داد بزنن تدجیح میدم بچمو کنترل کنم حتی اگه کل مهمونی دنبالش باشم ولی کسی چیزی نگه بهش

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

چقدر بی ادب واقعا که بچه برادر آدم مثل بچه خود آدمه این خانوم حتما با بچه خودش هم همین رفتارو داره به همسرت بگو بهش بگه خودت درگیر نشو

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

شوخی شوخی بگو ننش نزاییده هنوز دست رو بچه من بلند کنه😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706