2726
عنوان

خانوما ي شاغل و بچه داررر

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 34 پست
اخه الان ٦ ساله كل طلا حقوق من رو دادم بهش رفته باغ ماشين گرفته زده به اسم خودش خودشم ميگه فرقي ندار ...

خب اگه مال شما و اون نداره چرا یکیشو به اسم شما نمی زنه این میشه زرنگی ..من حداقل یه خونه کوچیک و ماشین به اسممه خونه بزرگه و یه ماشین هم به اسم شوهرم....

چند سال ازدواج کردی چون تا حالا کمک کردی اگه یه دفعه اعتراض کنی ناراحت میشه

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم

من و شوهرم پولمون سوا نیست اول ماه قسط میدیم و خرید خونه و همه چی با همه

تو آنی که در عالم آرزو تو را سالها جستجو کرده ام   به هرچیز دلخواه طبع منی  همانی که من آرزو کرده ام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا نری دعوا که حقتو بگیری

از همین حالا بدون مطرح کردنش،  شروع کن واسه خودت پس انداز کن

میتونی وام بگیر ، زمینی،طلایی ، چیزی واسه خودت بخری

یا حساب جدا باز کنی تا پولهات خورد خورد جمع شه درحد خرید ملک شه

خب اگه مال شما و اون نداره چرا یکیشو به اسم شما نمی زنه این میشه زرنگی ..من حداقل یه خونه کوچیک و ما ...

دو تا باغ قبل اين به اسم من بود اين بار كه خريد زِد به اسم خودش

البته قصدمون نگهداري نيس فقط خريد فروش

2728
دو تا باغ قبل اين به اسم من بود اين بار كه خريد زِد به اسم خودش البته قصدمون نگهداري نيس فقط خريد ف ...

خب اگه قصدش خرید و فروشه فرق میکنه 

تو آنی که در عالم آرزو تو را سالها جستجو کرده ام   به هرچیز دلخواه طبع منی  همانی که من آرزو کرده ام.
حالا نری دعوا که حقتو بگیری از همین حالا بدون مطرح کردنش،  شروع کن واسه خودت پس انداز کن میتو ...

دعوا ميندازه پول جدا كنم عزيزم انقد اخم و بي محلي اذيت ميكنه كه نگووووو ادم رو به اون حد ميرسونه كه كل حقوقمو بده بهش فقط بگه لال شو حرف نزن و ريختتمزنبينم

دو تا باغ قبل اين به اسم من بود اين بار كه خريد زِد به اسم خودش البته قصدمون نگهداري نيس فقط خريد ف ...

خب پس منطقیه....من هم یه زمان خیلی خودخوری می کردم ولی به  این نتیجه رسیدم که اگر من کار می کنم برای رفاه زندگیمه .... بچم در مضیقه باشه من طلا روی طلا بذارم ارزش داره؟..

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم

ببخشید منم از امسال میرم سر کار البته کار من از 8 صبح تا 1 ظهر میتونم بپرسم اون زمان که میخواین سر کار برین کی از بچه هاتون نگهداری میکنه پرستار کودک گرفتین چون مشکل من اینکه بچمم را پیش کی بزارم

ببخشید منم از امسال میرم سر کار البته کار من از 8 صبح تا 1 ظهر میتونم بپرسم اون زمان که میخواین سر ک ...

وقتي يكي بود ميدادم مامانم الان شده دو تا

فعلا مرخصي زايمانم دو ماه ديگه شروع شيفتم

احتمالا شيفت شب بردارم فقط روزاي تعطيل عصر يا صبح

ببخشید منم از امسال میرم سر کار البته کار من از 8 صبح تا 1 ظهر میتونم بپرسم اون زمان که میخواین سر ک ...

من که اکثرا شبکارم  وروزهای تعطیل میرم وبه خاطر همین بچه هام پیش شوهرم  هستن

2706