2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخم شربتی رو توی نصف لیوان آب داغ بریز  نصف بقیه لیوان رو گلاب بریز هر شب نیم ساعت قبل خواب بخور اینو یه نفر به من گفت احساس میکنم استرسم کم شده گفتم شاید به درد شما هم بخوره سه شب پشت سر هم

2728

تخم شربتی رو توی نصف لیوان آب داغ بریز  نصف بقیه لیوان رو گلاب بریز هر شب نیم ساعت قبل خواب بخور اینو یه نفر به من گفت احساس میکنم استرسم کم شده گفتم شاید به درد شما هم بخوره سه شب پشت سر هم

گلاب بریزتومایعات مصرفیت.اب .چای

عناب هم بپزخودشو ابشوبخورواست عالیس..

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
2738

[QUOTE=225956545]اينو از كجا پيدا كردي😂😂😂😂 ماله خيلي وقت پيشه[/QUOTE

مابچه های ارشدروانشناسی فضولیم 😑😑😐

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
2706