2733
2734

کسی میدونه چرا؟

الان اومدم به اناتا پیام بدم دیدم لغو کاربری شده لطفا اگه میدونید چرا بگید ممنون

همیــشہ*عـشـق *باشد💕همیشه بـرڪـتـــ🍀🍃         

نازنین خودش رفت

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراا من دوسش داشتم😥

الانم تو تاپیکت انلاینه

هرچی خواستی بهش بگو میبینه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2731
نازنین جان الان لایکم کردی دیدمت چرا رفتی عزیزم بااناتا زود برگردین عزیزان❤

گفت کار داره یا ی سری مشکلات داره

به هرحال نمیدونم ‌،دیگه تعلیق زد رفت

گفت دیگه نمیاد ولی امیدوارم که بیاد

مرسی عزیزم از اناتا خبر نداری؟

نه عزیزم

2738
گفت کار داره یا ی سری مشکلات داره به هرحال نمیدونم ‌،دیگه تعلیق زد رفت گفت دیگه نمیاد ولی امی ...

امیدوارم ک مشکلاتش حل بشه برگرده جاشون تو سایت خالیه اگه نباشن

من هیچکدوم و نمی‌شناسم ولی دید اناتا دیروز از نینی یار خواسته بود معلقش کنه،خودش خاسته بود ک بره

مذهبیونی که کاربری قبلیم و ترکوندین و احیانا از سر عقده کاربرای دیگه رو هم گزارش میزنید از خدا می‌خوام بزنه به کمرتون.آمین🙏

ندا جان قول داده بودم اگه خواستم برم دنبال علاقم اولین نفر به تو خبر بدم اومدم پیامت بدم دیدم تعلیق شدی خیلی ناراحت شدم بانازنین جون زود برگردین..

امیدوارم تاپیکموببینی❤