2410
2553
عنوان

پیشگویی

| مشاهده متن کامل بحث + 3441 بازدید | 503 پست
موهات نیمه بازه لاک نداری ؟  توی نیم ساعت یا چهل دقیقه گذشته با فردی که ح یا ر تو اسمشه حرف زدی ...

اسی عزیزم منم بگو منتظرم ♥️

غرور  بعداز ۶سال امیدوارم بتونم دوباره شاد زندگی کنم و اینقدر اذیتش نکنم😁
موهات نیمه بازه لاک نداری ؟  توی نیم ساعت یا چهل دقیقه گذشته با فردی که ح یا ر تو اسمشه حرف زدی ...

😁مال منم بوگو گناه دارم🙈🙊

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره، تا حدودی گرفتاری مالیشو میدونم. میخوام ببینم اصلا میاد جلو؟ اگه بخواد بیاد تا کی باید صبر کنم؟

بهترشم هست از سمت مارریت معرفی میشه ولی برای عشقت باید صبر کنی چون زیر ۲ سال فک نکنم بشه

19:51:43❤ ۰۰/۰۳/۰۲  حریر کاغذی....برف روی شیروانی .....تاب مژگان سپید ....‌ میدانی ماندنی باشی یا رفتی  ، خیالی بی نظیر باشی یا رویایی شیرین مثل قند در دلم آب شدی شیرینیش از آن هایی است که حتی اگر روزی نمانی باز هم خاطره میشود و لبخند، از همان هایی که خودت میدانی ،تو رفیق روزهای زرد و صورتی من بودی و هستی....میخواهم بماند به یادگار  این حبه قند آب شده در دل. حتی اگر روزی رودابه تازه ای برای دلت یافتی که شیفته ی برف هایت🤍 برق چشمانت و دنیاییت شود  ...  این را بدان دلم  همیشه برایت خواهد  تپید   در همین حوالی تا ابد #دل_یار 💛
2720
بهترشم هست از سمت مارریت معرفی میشه ولی برای عشقت باید صبر کنی چون زیر ۲ سال فک نکنم بشه

مال منم بوگو😁

تلوخدااااا

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

به نظرت من زشتم یا خوشگل یا متوسط یا جذاب😂😂

بگو ببینم چه حد حدست قویع

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2714

منم بگید لطفا  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به حاجتم   ... میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
چند سالمه

۲۶؟امشب نروسم 

19:51:43❤ ۰۰/۰۳/۰۲  حریر کاغذی....برف روی شیروانی .....تاب مژگان سپید ....‌ میدانی ماندنی باشی یا رفتی  ، خیالی بی نظیر باشی یا رویایی شیرین مثل قند در دلم آب شدی شیرینیش از آن هایی است که حتی اگر روزی نمانی باز هم خاطره میشود و لبخند، از همان هایی که خودت میدانی ،تو رفیق روزهای زرد و صورتی من بودی و هستی....میخواهم بماند به یادگار  این حبه قند آب شده در دل. حتی اگر روزی رودابه تازه ای برای دلت یافتی که شیفته ی برف هایت🤍 برق چشمانت و دنیاییت شود  ...  این را بدان دلم  همیشه برایت خواهد  تپید   در همین حوالی تا ابد #دل_یار 💛
2706