2733
2734

ازمایشها وسونوهایی که دکترمتخصص بیرون نوشته رفتیم جوابشو بهداشت ببریم قبول نمیکنه ودوباره خودش سونو وازمایش مینویسه برا غربالگری ها الان من موندم برم بهداشت بنویسه ازمایشارو یاببرم دکترم بنویسه؟؟

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه دکتر بنویسه.با بهدااشت کاری نداشته باش هیچی بلد نیستن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728
2738

نه قبول میکنن اونا چیکار دارن

ولی من دکترم بعضی چیزارو نمینوشت میگفت واجب نیست

ولی بهداشت مینوشت میگفت اینارم در کنار اونا انجام بدهمحض اطمینان

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

نه هفته قبل عضو شدم چیزی ننوشتن فقط وزن کردن و ... به سونو و غربالگریمم نگاکردن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
برو دکترت  بهداشت چیه بابا هرچی آدم بی سواده جمع شده بهداشت

اخه میگن جواب سونوهای دکترا روقبول نمیکنن دوباره خودشون میفرستن سونو وازمایش

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
اخه میگن جواب سونوهای دکترا روقبول نمیکنن دوباره خودشون میفرستن سونو وازمایش

واااااا 

این اصلا عقلانی هست به نظرت؟ 

جواب مهمه حالا اسم دکتر اون بالای صفحه چ فرقی میکنه چی باشه

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
2706