2737
2739
عنوان

چطور از چاق شدن خجالت نکشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 18 پست

مگه واسه مردم زندگی میکنی چه طرز فکریه آخه

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
من از لاغری زجر می‌کشم قدم بلنده تو دید هستم دلم چاق شدن میخواد کاش یه روشی دکترها بدون عوارض داشتن ...

اونچیزی که من دیدم بیشتر خودلاغرها چنین حسی دارن وگرنه خودم بالشخصه دیدم لاغرها اگه درست لباس بپوشن وزاید از غذا ایراد نگیرن  زیاد تو چشم نمیان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونچیزی که من دیدم بیشتر خودلاغرها چنین حسی دارن وگرنه خودم بالشخصه دیدم لاغرها اگه درست لباس بپوشن ...

لباس درست می‌پوشم..از غذا زیاد ایراد نمیگیرم..ولی بازم چاق بودن خیلی خوبه .من شوهرم دوس داره چاق بشم ولی نمیشهههه

لباس درست می‌پوشم..از غذا زیاد ایراد نمیگیرم..ولی بازم چاق بودن خیلی خوبه .من شوهرم دوس داره چاق بشم ...

پس باید با ورزش مناسب واصلاح تغذیه کم کم چاق بشید که زیاد توچشم نیاید بعضی تاپیکها دراین مورد مطالب مفیدی دارن یا میتونین با کمک طب سنتی اینکارو انجام بدید خود ما با خوردن سیب زمینی مخصوصا سرخ کرده برنج ونون اینجور چاق شدیم  وراحتم لاغر نمیشیم 

2731